See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów technicznych - produkty chemiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów chemicznych w zakresie ośmiu zadań, zgodnie z dokumentami zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SWZ – OPZ/Formularz cenowy.
Interne Kennung: 37/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Interne Kennung: 37/2025/D - Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Interne Kennung: 37/2025/D - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Interne Kennung: 37/2025/D - Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 24963000 Rostschutzmittel
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Interne Kennung: 37/2025/D - Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 39831240 Putzmittel
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Interne Kennung: 37/2025/D - Zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 24910000 Klebstoffe
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Interne Kennung: 37/2025/D - Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Interne Kennung: 37/2025/D - Zadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 44831000 Mastixharze, Füllstoffe, Kitt
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Interne Kennung: 37/2025/D - Zadanie nr 8