2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na obszarze powiatu legionowskiego
Beschreibung: Na podstawie art. 7 ust. 2 rozporządzenia (WE) NR 1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23 października 2007 r., dotyczącego usług publicznych w zakresie kolejowego i drogowego transportu pasażerskiego oraz uchylającego rozporządzenia Rady (EWG) nr 1191/69 i (EWG) 1107/70 ( Dz. Urz. UE L315/1 z dnia 3 grudnia 2007 r. str. 11) oraz art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz.U. z 2025 r. poz. 285), powiat legionowski ogłasza zamiar przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia w trybie bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na obszarze powiatu legionowskiego. Linia 7 P1 w relacji: Wierzbica - Serock - Stasi Las - Jadwisin - Borowa Góra - Zegrze Południowe - Michałów-Reginów - Łajski - Wieliszew - Łajski - Legionowo; Linia 7 P w relacji: Wierzbica - Serock - Stasi Las - Jadwisin - Borowa Góra - Zegrze Południowe - Wieliszew - Łajski - Legionowo; Linia 8 P w relacji: Zegrze Południowe - Zegrze - Dosin - Skubianka - Jachranka - Izbica - Dębe - Komornica - Wieliszew - Łajski - Legionowo; Linia 9 P w relacji: Trzciany - Janówek - Skierdy - Rajszew - Jabłonna - Chotomów - Dąbrowa Chotomowska - Legionowo; Linia 10 P w relacji: Wieliszew Plaża - Wieliszew - Łajski - Michałów-Reginów - Legionowo Piaski - Stanisławów Drugi - Wola Aleksandra - Kąty Węgierskie - Stanisławów Pierwszy - PKP Nieporęt; Linia 11 P w relacji: Serock – Stasi Las – Jadwisin – Borowa Góra – Zegrze Południowe – Nieporęt - Stanisławów Pierwszy – Rembelszczyzna – Kąty Węgierskie – Józefów – Legionowo; Linia 12 P w relacji: Nieporęt – Aleksandrów - Stanisławów Pierwszy – Rembelszczyzna - Michałów-Grabina – Józefów – Legionowo.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001