148116-2026 - Auftragsänderung
Polen – Bauarbeiten – Rozbudowa drogi powiatowej nr 2568W Goworowo – Tomasze – Rzekuń na odcinku od miejscowości Bobin do miejscowości Zapieczne na terenie gminy Czerwin i Troszyn
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa drogi powiatowej nr 2568W Goworowo – Tomasze – Rzekuń na odcinku od miejscowości Bobin do miejscowości Zapieczne na terenie gminy Czerwin i Troszyn
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: Rozbudowa drogi powiatowej nr 2568W Goworowo – Tomasze – Rzekuń od km 8+300,00 do km 15+100,00 wraz z rozbiórką istniejącego i budową nowego mostu w miejscowości Bobin i rozbudową przejazdu kolejowego – drogowego w miejscowości Jarnuty. 1) BRANŻA DROGOWA - roboty przygotowawcze, - wycinka drzew i krzewów - odhumusowanie, - rozbiórki, - roboty ziemne, - odwodnienie korpusu drogowego- przepusty, - podbudowy, - nawierzchnie, - roboty wykończeniowe, - zieleń, - przepusty pod zjazdami, - pobocza, - oznakowanie dróg i urządzeń bezpieczeństwa ruchu, - oznakowanie poziome, - oznakowanie pionowe, - elementy ulic, - elementy betonowe, - chodniki, - zjazdy z kostki betonowej. 2) BRANŻA TELETECHNICZNA - budowa studni kablowych, - budowa kanału technologicznego KTu1, - budowa kanału technologicznego KTp1, - roboty dodatkowe. 3) BRANŻA SANITARNA - przebudowa sieci wodociągowej - likwidacja istniejących wodociągów kolidujących z projektowanymi elementami, wywiezienie materiałów z rozbiórki na legalne składowisko. 4) BRANŻA ELEKTRYCZNA - przebudowa napowietrznych sieci energetycznych nN (msc. Bobin), - roboty montażowe, - roboty demontażowe, pomiary i roboty dodatkowe, - przebudowa napowietrznych sieci energetycznych nN (msc. Jarnuty), - roboty montażowe, - roboty demontażowe, pomiary i roboty dodatkowe, - przebudowa kablowej sieci elektroenergetycznej nN KN1 (msc. Jarnuty), - przebudowa kablowej sieci elektroenergetycznej nN KN2 (msc. Jarnuty), - zabezpieczenie istniejącej kablowej sieci elektroenergetycznej nN (msc. Jarnuty), - przebudowa słupa oświetleniowego sieci energetycznych nN (msc. Bobin). 5) BRANŻA MOSTOWA - montaż i demontaż oznakowania i zabezpieczenia na czas rozbiórki istniejącego i budowy nowego mostu, - roboty przygotowawcze, - odtworzenie (wyznaczenie) trasy i punktów wysokościowych, - zdjęcie warstwy humusu lub darniny, - rozbiórki elementów dróg, ogrodzeń, przepustów, mostów, - fundamentowanie, - zbrojenie, - beton, - konstrukcje stalowe, - izolacja, - elementy zabezpieczające, - roboty wykończeniowe, - umocnienie skarp, rowów i ścieków, - inne roboty, - schody. Uwaga! Wszystkie materiały z rozbiórki stanowią własność Zamawiającego. Elementy betonowe nadające się ponownego użycia należy przetransportować na bazę ODM w Ostrołęce, ul. Słoneczna 1, 07-410 Ostrołęka. Koszty związane ze składowaniem, załadunkiem, transportem i rozładunkiem tych materiałów obciążają Wykonawcę. 3. Szczegółowy opis realizacji przedmiotu zamówienia zawierają: dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiary robót, opis przedmiotu zamówienia stanowiące załączniki do niniejszej SWZ. Wykonawca winien obliczyć wartość robót na podstawie ww. dokumentów. 4. Zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.7.2014, s.1 ze zm.) zakazuje się wykonywania zamówienia publicznego z udziałem podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, w przypadku, gdy przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia.
Interne Kennung: DT.252.I.14.2024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje: Rozbudowa drogi powiatowej nr 2568W Goworowo – Tomasze – Rzekuń od km 8+300,00 do km 15+100,00 wraz z rozbiórką istniejącego i budową nowego mostu w miejscowości Bobin i rozbudową przejazdu kolejowego – drogowego w miejscowości Jarnuty 1) BRANŻA DROGOWA - roboty przygotowawcze, - wycinka drzew i krzewów - odhumusowanie, - rozbiórki, - roboty ziemne, - odwodnienie korpusu drogowego- przepusty, - podbudowy, - nawierzchnie, - roboty wykończeniowe, - zieleń, - przepusty pod zjazdami, - pobocza, - oznakowanie dróg i urządzeń bezpieczeństwa ruchu, - oznakowanie poziome, - oznakowanie pionowe, - elementy ulic, - elementy betonowe, - chodniki, - zjazdy z kostki betonowej. 2) BRANŻA TELETECHNICZNA - budowa studni kablowych, - budowa kanału technologicznego KTu1, - budowa kanału technologicznego KTp1, - roboty dodatkowe. 3) BRANŻA SANITARNA - przebudowa sieci wodociągowej - likwidacja istniejących wodociągów kolidujących z projektowanymi elementami, wywiezienie materiałów z rozbiórki na legalne składowisko. 4) BRANŻA ELEKTRYCZNA - przebudowa napowietrznych sieci energetycznych nN (msc. Bobin), - roboty montażowe, - roboty demontażowe, pomiary i roboty dodatkowe, - przebudowa napowietrznych sieci energetycznych nN (msc. Jarnuty), - roboty montażowe, - roboty demontażowe, pomiary i roboty dodatkowe, - przebudowa kablowej sieci elektroenergetycznej nN KN1 (msc. Jarnuty), - przebudowa kablowej sieci elektroenergetycznej nN KN2 (msc. Jarnuty), - zabezpieczenie istniejącej kablowej sieci elektroenergetycznej nN (msc. Jarnuty), - przebudowa słupa oświetleniowego sieci energetycznych nN (msc. Bobin). 5) BRANŻA MOSTOWA - montaż i demontaż oznakowania i zabezpieczenia na czas rozbiórki istniejącego i budowy nowego mostu, - roboty przygotowawcze, - odtworzenie (wyznaczenie) trasy i punktów wysokościowych, - zdjęcie warstwy humusu lub darniny, - rozbiórki elementów dróg, ogrodzeń, przepustów, mostów, - fundamentowanie, - zbrojenie, - beton, - konstrukcje stalowe, - izolacja, - elementy zabezpieczające, - roboty wykończeniowe, - umocnienie skarp, rowów i ścieków, - inne roboty, - schody. Uwaga! Wszystkie materiały z rozbiórki stanowią własność Zamawiającego. Elementy betonowe nadające się ponownego użycia należy przetransportować na bazę ODM w Ostrołęce, ul. Słoneczna 1, 07-410 Ostrołęka. Koszty związane ze składowaniem, załadunkiem, transportem i rozładunkiem tych materiałów obciążają Wykonawcę. 3. Szczegółowy opis realizacji przedmiotu zamówienia zawierają: dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiary robót, opis przedmiotu zamówienia stanowiące załączniki do niniejszej SWZ. Wykonawca winien obliczyć wartość robót na podstawie ww. dokumentów. 4. Zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.7.2014, s.1 ze zm.) zakazuje się wykonywania zamówienia publicznego z udziałem podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, w przypadku, gdy przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen