See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i oprogramowania w celu realizacji transformacji cyfrowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu lub wdrożenie oprogramowań, które obejmują integrację systemów informatycznych, digitalizację dokumentacji medycznej, wzrost cyberbezpieczeństwa oraz wdrożenie technologii AI w połączeniu z centralnym repozytorium danych medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają opisy przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr od 1 do 40 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-381-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48800000 Informationssysteme und Server, 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48223000 E-Mail-Softwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elektroniczny obieg dokumentów - licencje wraz z wdrożeniem oraz 3-letnim wsparciem technicznym
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 1 i 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0002
Titel: Digitalizacja dokumentów medycznych - licencje wraz z wdrożeniem, zakup sprzętu oraz 3-letnie wsparcie techniczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 3 i 4 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Sprzęt w postaci komputerów i laptopów
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 5 i 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0004
Titel: Macierze dyskowe, serwery aplikacyjne oraz bazodanowe wraz z oprogramowaniem, przełączniki wraz z osprzętem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 7 i 8 do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: Przełączniki wraz z osprzętem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 9 i 10 do SWZ
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0006
Titel: Rozbudowa systemu HIS o jedną nową kartę EDM oraz moduł e-wyniki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 11 i 12 do SWZ
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: System rejestracji zdarzeń niepożądanych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 13 i 14 do SWZ
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Integracja wyników parametrów życiowych pacjenta - licencje od strony oprogramowania
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 15 i 16 do SWZ
Interne Kennung: Część 8
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0009
Titel: Integracja wyników parametrów życiowych pacjenta - licencje od strony HIS.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 17 i 18 do SWZ
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Skaner służący do digitalizacji dokumentacji medycznej oraz integracja skanera z HIS
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 19 i 20 do SWZ
Interne Kennung: Część 10
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Los: LOT-0011
Titel: Segmentacja sieci - prace informatyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 21 i 22 do SWZ
Interne Kennung: Część 11
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0012
Titel: Serwer pocztowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 23 i 24 do SWZ
Interne Kennung: Część 12
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0013
Titel: System antywirusowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 25 i 26 do SWZ
Interne Kennung: Część 13
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
Los: LOT-0014
Titel: Ochrona poczty - urządzenie wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 27 i 28 do SWZ
Interne Kennung: Część 14
Haupteinstufung (cpv): 48223000 E-Mail-Softwarepaket
Los: LOT-0015
Titel: System tworzenia kopii zapasowych - backup
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 29 i 30 do SWZ
Interne Kennung: Część 15
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Los: LOT-0016
Titel: System SIEM wraz z usługą SOC obejmujący okres 3 lat
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 31 i 32 do SWZ
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Rozbudowa sieci WIFI - licencje dla kontrolerów wraz z zakupem anten oraz osprzętem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 33 i 34 do SWZ
Interne Kennung: Część 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
Los: LOT-0018
Titel: System przeciwdziałający wyciekowi danych osobowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 35 i 36 do SWZ
Interne Kennung: Część 18
Haupteinstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0019
Titel: System zarządzania bezpieczeństwem informacji - licencje wraz ze wsparciem technicznym na 3 lata
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 37 i 38 do SWZ
Interne Kennung: Część 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0020
Titel: Integracja PACS z PUI - licencje wraz z wdrożeniem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 39 i 40 do SWZ
Interne Kennung: Część 20