148168-2025 - Ergebnis
Tschechien – Stadtbahnarbeiten – Výstavba trakčního trolejového vedení, Výstupní, Ústí nad Labem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba trakčního trolejového vedení, Výstupní, Ústí nad Labem
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení díla – výstavby dráhy „TTV Výstupní, Ústí nad Labem“, tedy výstavby trolejbusové dráhy v ulicích Neštěmická, Výstupní, Na Návsi, Stříbrnická, Vinařská a Božtěšická, včetně kabelového vedení ulicí Výstupní a stavby trakční měnírny v ulici Výstupní, to vše dle technické specifikace, která tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tato podlimitní veřejná zakázka na stavební práce ve smyslu § 14 odst. 3 a § 26 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "zákon"), je zadávána v podlimitním režimu dle § 52 písm. b) a § 54 zákona formou užšího řízení podle § 58 zákona. Zadavatel zahajuje užší řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění způsobem podle § 212 zákona, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání žádosti o účast. Po uplynutí lhůty pro podání žádostí o účast zadavatel posoudí kvalifikaci účastníků zadávacího řízení a vyloučí z účasti v zadávacím řízení účastníky zadávacího řízení, kteří neprokázali splnění kvalifikace. Nevyloučeným účastníkům zadávacího řízení zašle písemnou výzvu k podání nabídek, a to všem současně. Nabídku může podat pouze účastník zadávacího řízení, který byl vyzván k podání nabídky. Vyzvaní účastníci zadávacího řízení nemohou podat společnou nabídku.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234120 Stadtbahnarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Výstavba trakčního trolejového vedení, Výstupní, Ústí nad Labem