See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostarczanie leków do Programów Lekowych do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr Karola Jonschera w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie leków do Programów Lekowych do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi Pakiet I – Leki do Programu Lekowego leczenia stwardnienia rozsianego, Pakiet II – Leki do Programu Lekowego leczenia dystonii ogniskowych i połowiczego kurczu twarzy /Leki do programu lekowego Leczenie pacjentów ze spastycznością kończyn Pakiet III - Leki do Programu Lekowego leczenia pacjentów z chorobami siatkówki Pakiet IV - Leki do Programu Lekowego leczenia przetoczeniami immunoglobulin w chorobach neurologicznych Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w w/w Pakietach, tj. z możliwością składania ofert na poszczególne pozycje. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 702760-2025
Interne Kennung: 43/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet I - pozycja 1
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 1 Interferon beta - 1a, roztw. do wstrz. 30µg/0,5ml
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet I - pozycja 2
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 2 Interferon beta - 1b, proszek i rozp. do sporz. roztw. do wstrz. (0,25mg/ml)
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet I - pozycja 3
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 3 Glatirameri acetas roztw. do wstrz. (40mg/ml)
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet I - pozycja 4
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 4 Dimethylis fumaras, kapsułki dojelitowe twarde, 240 mg,
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet I - pozycja 5
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 5 Dimethylis fumaras, kapsułki dojelitowe twarde, 120 mg,
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet I - pozycja 6
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 6 Teriflunomid, tabl. powlekane, 14 mg
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet I - pozycja 7
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 7 Okrelizumab konc. do sporz. r-ru do inf. 30mg/ml
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet I - pozycja 8
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 8 Okrelizumab r-r do wstrzyk. - fiol. 920 mg/23 ml
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet I - pozycja 9
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 9 Ublituksymab koncentrat do sporz. r-ru do infuzji; 25 mg/ml
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet I - pozycja 10
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 10 Natalizumab konc. do sporz. r-ru do inf. 20 mg/ml
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet I - pozycja 11
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 11 Natalizumab r-r do wstrzyk.. s.c (150 mg/ml)
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet I - pozycja 12
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 12 Ozanimod kaps. Twarde 0,23mg+0,46mg x 7 kaps.
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet I - pozycja 13
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 13 Ozanimod kaps. Twarde 0,92mg x 28kaps.
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet I - pozycja 14
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 14 Kladrybina tabl. 10mg x 1 tabl.
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet I - pozycja 15
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 15 Kladrybina tabl. 10mg x 4 tabl.
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet I - pozycja 16
Beschreibung: Pakiet I - pozycja 16 Ofatumumab, dawka-20mg/0,4ml, j.m. 1 wstrzykiwacz 0,4 ml
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet II - pozycja 1
Beschreibung: Pakiet II - pozycja 1 Toksyna botulinowa typu A, proszek do sporz. roztw. do wstrz. (500 j.)
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet II - pozycja 2
Beschreibung: Pakiet II - pozycja 2 Toksyna botulinowa typu A, proszek do sporz. roztw. do wstrz. (100 j.) z możliwością zastosowania w dystonii twarzy i dystonii krtaniowej
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet II - pozycja 3
Beschreibung: Pakiet II - pozycja 3 Toksyna botulinowa typu A, wolna od białek kompleksujących, proszek do sporz. roztw. do wstrz. (100 j.
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet II - pozycja 4
Beschreibung: Pakiet II - pozycja 4 Toksyna botulinowa typu A, proszek do sporz. roztw. do wstrz. (300 j.)
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet III - pozycja 1
Beschreibung: Pakiet III - pozycja 1 Aflibercept r-r do wstrzyk. (40mg/1ml), 1 fiol. a'0,1ml + igła
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet III - pozycja 2
Beschreibung: Pakiet III - pozycja 2 Aflibercept r-r do wstrzyk. (114,3mg/1ml), 1 fiol. a'0,263ml + igła
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet III - pozycja 3
Beschreibung: Pakiet III - pozycja 3 Farycymab r-r do wstrzyk. (28,8mg/0,24ml), 1 fiol. a'0,24ml + igła z filtrem
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet III - pozycja 4
Beschreibung: Pakiet III - pozycja 4 Bevacizumabum, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 100 mg/4 ml- 1 fiolka po 4ml
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet III - pozycja 5
Beschreibung: Pakiet III - pozycja 5 Ranibizumab r-r do wstrzyk. 10mg/ml 1 fiol. a'0,23ml + igła z filtrem
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet III - pozycja 6
Beschreibung: Pakiet III - pozycja 6 Brolucizumabum, roztwór do wstrzykiwań, 120 mg/ml
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet IV - pozycja 1
Beschreibung: Pakiet IV - pozycja 1 Immunoglobulinum humanum normale