2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont i przebudowa dwóch budynków mieszkalnych, wielorodzinnych przy ul. Biskupiej 27 i Na Stoku 12B w Gdańsku, w ramach projektu p.n. „Rewitalizacja Biskupiej Górki i Starego Chełmu w Gdańsku”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest remont i przebudowa dwóch budynków mieszkalnych, wielorodzinnych przy ul. Biskupiej 27 i Na Stoku 12B w Gdańsku, w ramach projektu p.n. „Rewitalizacja Biskupiej Górki i Starego Chełmu w Gdańsku”.
Interne Kennung: TZ.250.93.2022.DPF
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: I. Zakres robót obejmuje: 1. Branża budowlana: - roboty rozbiórkowe, - wykonanie izolacji poziomej i pionowej, - wykonanie opaski z kostki granitowej i opaski żwirowej, - wykonanie płyty fundamentowej, - wymiana wszystkich stropów na nowe stropy żelbetowe, monolityczne, - wykonanie posadzki w piwnicy, - wykonanie izolacji termicznej ścian fundamentowych do poziomu terenu, - wzmocnienie ścian nośnych i nadproży nad otworami wraz z wykonaniem podparcia dla nowoprojektowanych stropów żelbetowych, - wykonanie nowych tynków, - wykonanie nowego dachu o krokwiach drewnianych, - wykonanie nowych schodów na wzór historyczny, dostosowując je do zmienionych parametrów budynku, - zamurowanie drzwi piwnicznych- dotyczy budynku przy ul. Biskupiej 27, - wykonanie izolacji cieplnych dachu, ścian zewnętrznych piwnicy oraz ścian zewnętrznych powyżej poziomu terenu, - wykonanie podsufitki, - wymiana orynnowania i rur spustowych i obróbek blacharskich, - renowacja/wymiana stolarki okiennej oraz drzwiowej, - wykonanie nowych opierzeń detali i okapu elewacji, - malowanie elewacji, - wykonanie prac konserwatorskich elewacji budynku, naprawa i odtworzenie detalu architektonicznego, - wykonanie wykończenia wnętrz lokali mieszkalnych zgodnie z załącznikiem nr 14 do SWZ, 2. Instalacje sanitarne: - przygotowanie pomieszczenia dla węzła cieplnego c.o ,c w-u, - demontaż koniecznych instalacji i urządzeń i innych elementów, - wykonanie instalacji wodociągowej, - wykonanie instalacji hydrantowej, - wykonanie instalacji kanalizacji sanitarnej, - wykonanie instalacji centralnego ogrzewania , - wykonanie instalacji gazu, - wykonanie instalacji wentylacji hybrydowej, 3. Instalacje elektryczne: - wykonanie zasilania budynku w energię elektryczną, - wykonanie rozdzielnicy głównej budynku, - wykonanie wewnętrznych linii zasilających, - wykonanie instalacji elektrycznej mieszkań, - wykonanie instalacji elektrycznej na klatce schodowej, - wykonanie instalacji uziemiającej i odgromowej, 4. Instalacje teletechniczne: - wykonanie systemu okablowania strukturalnego (LAN, FFTH, RTV, SAT); - wykonanie instalacji domofonowej. 5. wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej dla każdego budynku. II. Szczegółowy opis zakresu robót został określony w pkt. 3 SWZ. III. Załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia opisujące przedmiotu zamówienia zostały szczegółowo określone w pkt 3 ppkt 4 SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212310 Gerüste, 45100000 Baureifmachung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45261100 Errichtung von Dachstühlen, 45261210 Dachdeckarbeiten, 45261320 Dachrinnenarbeiten, 45262100 Gerüstarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45262310 Stahlbetonarbeiten, 45262311 Betonrohbauarbeiten, 45262370 Betonummantelungsarbeiten, 45262423 Herstellung von Decks, 45262500 Maurerarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331210 Installation von Lüftungsanlagen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45410000 Putzarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45421132 Einbau von Fenstern, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45431000 Boden- und Fliesenarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45453100 Sanierungsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten