148214-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – Świadczenie usług w zakresie sprzedaży energii elektrycznej dla UG Zielonki oraz jednostek podległych na terenie Gminy Zielonki w latach 2026 - 2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie sprzedaży energii elektrycznej dla UG Zielonki oraz jednostek podległych na terenie Gminy Zielonki w latach 2026 - 2027
Beschreibung1. Zamówienie obejmuje dostawę energii elektrycznej dla Gminy Zielonki. Zamówienie jest podzielone na części: Część I - Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Zielonki (Taryfa C12b). Szacunkowe zużycie w okresie obowiązywania umowy 3500 [MWh] Część II – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia miejsc publicznych i budynków na terenie Gminy Zielonki (Taryfy: C12a, C11, C21, G11, G12). Szacunkowe zużycie w okresie obowiązywania umowy 800 [MWh] 2. Szczegółowy wykaz punktów poboru energii elektrycznej dla części I stanowi załącznik nr 6a do SWZ, dla części II załącznik nr 6b do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określają wzory umów stanowiące załączniki 4a i 4b do SWZ, odnoszące się, odpowiednio do części nr I oraz części nr II zamówienia. 4. Zakup będzie się odbywać na postawie umowy sprzedaży z Wykonawcą. 5. Usługi dystrybucji będą świadczone na podstawie odrębnej umowy zawartej z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I - Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Zielonki
BeschreibungCzęść I - Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Zielonki (Taryfa C12b). Szacunkowe zużycie w okresie obowiązywania umowy 3500 [MWh]
LosLOT-0002
TitelCzęść II – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia miejsc publicznych i budynków na terenie Gminy Zielonki
BeschreibungCzęść II – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia miejsc publicznych i budynków na terenie Gminy Zielonki (Taryfy: C12a, C11, C21, G11, G12). Szacunkowe zużycie w okresie obowiązywania umowy 800 [MWh]