148223-2026 - Wettbewerb
Polen – Druck- und Grafikausrüstung – Zakup drukarki 3D wraz z oprogramowaniem oraz stołu operacyjnego z wyposażeniem dla Działu Brachyterapii i Hipertermii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup drukarki 3D wraz z oprogramowaniem oraz stołu operacyjnego z wyposażeniem dla Działu Brachyterapii i Hipertermii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii
BeschreibungZakup drukarki 3D wraz z oprogramowaniem oraz stołu operacyjnego z wyposażeniem dla Działu Brachyterapii i Hipertermii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 1- Drukarka 3D wraz z oprogramowaniem Pakiet nr 2- Stół operacyjny z wyposażeniem
Interne KennungIZP.2411.32.2026.JM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 33192230 Operationstische
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungPakiet nr 1- Drukarka 3D wraz z oprogramowaniem
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungPakiet nr 2- Stół operacyjny z wyposażeniem
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 33192230 Operationstische