See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej, sprawowanie nadzoru autorskiego wraz z wykonaniem robót budowlanych w ramach budowy hangaru obsługi paliwowej Mińsk Mazowiecki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej (dalej również: „dokumentacji projektowej”) wraz z przygotowaniem odpowiednich dokumentów formalnoprawnych i uzyskanie na ich podstawie niezbędnych warunków przyłączeniowych, uzgodnień, zgód i decyzji niezbędnych do prawidłowej realizacji robót budowlanych; 2) Wykonanie robót budowlanych w oparciu o sporządzoną dokumentację projektową i uzyskane decyzji administracyjnych umożliwiających użytkowanie zrealizowanych obiektów budowlanych; 3) Sprawowanie nadzoru autorskiego w zakresie objętym wykonaną dokumentacją projektową, o której mowa w ppkt 1 przez cały czas realizacji robót budowlanych oraz na wezwanie Zamawiającego do dnia upływu okresu gwarancji i rękojmi; 4) Przeprowadzenie prób, testów i rozruchów w zakresie zamontowanych urządzeń, systemów i instalacji; 5) Skuteczne przekazanie do użytkowania wybudowanych obiektów i systemów (w tym uzyskanie pozwolenia na użytkowanie).
Interne Kennung: 2/O/2025
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45211350 Bau von Mehrzweckgebäuden, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71220000 Architekturentwurf, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen