2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace FVE na objektech a pozemku Města Bíliny
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je zajištění projektové dokumentace včetně souvisejícího inženýringu, dodávky a instalace čtyř samostatných fotovoltaických elektráren (FVE) na území města Bílina. Zadavatel poptává dále uvedené plnění se zohledněním principů „design & build“,
Interne Kennung: P24V00000114
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 09331000 Solarbatterien, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Instalace FVE na objektech a pozemku Města Bíliny“ Část č. 3 – Projekt a realizace výstavby FVE na střeše ZŠ Za Chlumem – Design & Build
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky v části č. 3 je zajištění projektové dokumentace včetně souvisejícího inženýringu, dodávky a instalace dvou fotovoltaických elektráren (FVE) na střeše ZŠ Za Chlumem, včetně zapojení FVE do rozvodné soustavy. Výkon instalovaných fotovoltaických systémů je 99,6 kWp a 99,6 kWp.
Interne Kennung: P24V00000117
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45000000 Bauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 09331000 Solarbatterien, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz ZD