148308-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – „Dostawa leków w programach lekowych oraz innych leków”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa leków w programach lekowych oraz innych leków”
Beschreibung2.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa leków w programach lekowych oraz innych leków dla Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie w ilości i opisie określonej w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2 do niniejszej SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące pakiety: Pakiet nr 1 Program lekowy 1 Pakiet nr 2 Program lekowy 2 Pakiet nr 3 Program lekowy 3 Pakiet nr 4 Program lekowy 4 Pakiet nr 5 Program lekowy 5 Pakiet nr 6 Immunoglobuliny 1 Pakiet nr 7 Chemioterapia Pakiet nr 8 Leki różne 1 Pakiet nr 9 Import docelowy Pakiet nr 10 Immunoglobuliny 2 Pakiet nr 11 Immunoglobuliny 3 Pakiet nr 12 Immunoglobuliny 4 Pakiet nr 13 Immunoglobuliny 5 Pakiet nr 14 Leki różne 2 Pakiet nr 15 Immunoglobuliny 6 Pakiet nr 16 Program lekowy 6 Pakiet nr 17 Program lekowy 7 Ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ (Specyfikacja asortymentoo-cenowa)
Interne KennungZSM/ZP/3/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 Program lekowy 1
BeschreibungPakiet nr 1 Program lekowy 1 (1 poz. asortymentowa)
Interne KennungPakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 Program lekowy 2
BeschreibungPakiet nr 2 Program lekowy 2 (2 pozycje asortymentowe)
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 Program lekowy 3
BeschreibungPakiet nr 3 Program lekowy 3 (3 pozycje asortymentowe)
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 Program lekowy 4
BeschreibungPakiet nr 4 Program lekowy 4 (2 pozycje asortymentowe)
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 Program lekowy 5
BeschreibungPakiet nr 5 Program lekowy 5 (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 Immunoglobuliny 1
BeschreibungPakiet nr 6 Immunoglobuliny 1 (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7 Chemioterapia
BeschreibungPakiet nr 7 Chemioterapia (2 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPakiet 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 Leki różne 1
BeschreibungPakiet nr 8 Leki różne 1 (9 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPakiet 8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9 Import docelowy
BeschreibungPakiet nr 9 Import docelowy (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPakiet 9
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10 Immunoglobuliny 2
BeschreibungPakiet nr 10 Immunoglobuliny 2 (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPakiet 10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11 Immunoglobuliny 3
BeschreibungPakiet nr 11 Immunoglobuliny 3 (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPakiet 11
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12 Immunoglobuliny 4
BeschreibungPakiet nr 12 Immunoglobuliny 4 (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPakiet 12
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13 Immunoglobuliny 5
BeschreibungPakiet nr 13 Immunoglobuliny 5 (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPakiet 13
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14 Leki różne 2
BeschreibungPakiet nr 14 Leki różne 2 (7 pozycji asortymentowych)
Interne KennungPakiet 14
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15 Immunoglobuliny 6
BeschreibungPakiet nr 15 Immunoglobuliny 6 (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPakiet 15
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16 Program lekowy 6
BeschreibungPakiet nr 16 Program lekowy 6 (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPakiet 16
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17 Program lekowy 7
BeschreibungPakiet nr 17 Program lekowy 7 (1 pozycja asortymentowa)
Interne KennungPakiet 17