2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa skanera RTG wraz z budową infrastruktury towarzyszącej w Łasztowni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa skanera RTG przeznaczonego do prześwietlania samochodów ciężarowych i kontenerów, 2) wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie pełnobranżowych robót budowlanych (formuła zaprojektuj i wybuduj) dla zadania inwestycyjnego pod nazwą „Dostawa skanera RTG wraz z budową infrastruktury towarzyszącej w Łasztowni.
Interne Kennung: 3201-ILZ.260.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zamieścił wstępne ogłoszenie informacyjne umożliwiające skrócenie terminu składania ofert nr 456613-2025, data publikacji: 14/07/2025. Zamawiający po raz drugi powtarza postępowanie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38582000 Röntgenkontrollausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) dostawa skanera RTG przeznaczonego do prześwietlania samochodów ciężarowych i kontenerów, 2) wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie pełnobranżowych robót budowlanych (formuła zaprojektuj i wybuduj) dla zadania inwestycyjnego pod nazwą Dostawa skanera RTG wraz z budową infrastruktury towarzyszącej w Łasztowni
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Menge: 1 Stück