148328-2026 - Wettbewerb
Polen – Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis – Zarządzanie terenem ośrodków rekreacyjnych Balaton i Chechło w Trzebini.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZarządzanie terenem ośrodków rekreacyjnych Balaton i Chechło w Trzebini.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zarządzanie ośrodkami rekreacyjnymi Balaton i Chechło w Trzebini. Szczegółowy opis i zakres przedmiotowego zadania określony został w załącznikach A i B do swz, które określają szczegółowo i precyzyjnie standardy świadczenia usługi. Ośrodki Rekreacyjne „Balaton” i Chechło” winny być ochraniane przez licencjonowaną Agencję Ochrony. Obsługa ratownicza winna być realizowana przez podmiot uprawniony do wykonywania ratownictwa wodnego zgodnie z art. 12 ust.1 ustawy z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych oraz posiada wpis do rejestru jednostek współpracujących z systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne, o którym mowa w art.17 ust.1 ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym wraz z niezbędnym wyposażeniem zgodnie z Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 27 lutego 2012 r. w sprawie wymagań dotyczących wyposażenia wyznaczonych obszarów wodnych w sprzęt ratunkowy i pomocniczy, urządzenia sygnalizacyjne i ostrzegawcze oraz sprzęt medyczny, leki i artykuły sanitarne. Wymagane jest 5 letnie doświadczenie oraz co najmniej dwie pozytywne opinie współpracy w zakresie ratownictwa wodnego. Kontrolę siatek zabezpieczających dno basenów należy wykonywać z udziałem płetwonurka z uprawnieniami do nurkowania z ukończonym kursem podstawowym min. nurek zapoznawczy, uprawnienia KDP CMAS NZ (5m). Wszelkie szkody powstałe na skutek realizacji niniejszego zamówienia pokrywa wykonawca. Wykonawca powinien dysponować odpowiednim sprzętem w celu realizacji przedmiotowego zadania.
Interne KennungGK.KGK.271.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenszgodnie z art.138 ust.4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 tekst jednolity ze zmianami)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZarządzanie terenem Ośrodków Rekreacyjnych Balaton i Chechło w Trzebini.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zarzadzanie ośrodkami rekreacyjnymi Balaton i Chechło w Trzebini. Szczegółowy opis i zakres przedmiotowego zadania określony został w załącznikach A i B do swz. Ośrodki Rekreacyjne „Balaton” i Chechło” winny być ochraniane przez licencjonowaną Agencję Ochrony. Obsługa ratownicza winna być realizowana przez podmiot uprawniony do wykonywania ratownictwa wodnego zgodnie z art. 12 ust.1 ustawy z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych oraz posiada wpis do rejestru jednostek współpracujących z systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne, o którym mowa w art.17 ust.1 ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym wraz z niezbędnym wyposażeniem zgodnie z Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 27 lutego 2012 r. w sprawie wymagań dotyczących wyposażenia wyznaczonych obszarów wodnych w sprzęt ratunkowy i pomocniczy, urządzenia sygnalizacyjne i ostrzegawcze oraz sprzęt medyczny, leki i artykuły sanitarne. Wymagane jest 5 letnie doświadczenie oraz co najmniej dwie pozytywne opinie współpracy w zakresie ratownictwa wodnego. Kontrolę siatek zabezpieczających dno basenów należy wykonywać z udziałem płetwonurka z uprawnieniami do nurkowania z ukończonym kursem podstawowym min. nurek zapoznawczy, uprawnienia KDP CMAS NZ (5m). Wszelkie szkody powstałe na skutek realizacji niniejszego zamówienia pokrywa wykonawca. Szczegółowy zakres prac określają przedmiary prac. Wykonawca powinien dysponować odpowiednim sprzętem w celu realizacji przedmiotowego zadania.