2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości w budynkach oraz czynności związanych z obsługa narad i sekretariatów Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Centrala
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości w budynkach oraz czynności związanych z obsługa narad i sekretariatów Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Centrala. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Wzór Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 610751-2024
Interne Kennung: ZP/2024/08/0066/PW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Tak