148354-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Zakup i dostawa wolnostojącej stacji do przygotowywania próbek dla Wydziału Chemii UW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa wolnostojącej stacji do przygotowywania próbek dla Wydziału Chemii UW
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wolnostojącej stacji do przygotowywania próbek dla Wydziału Chemii UW. 2. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, musi posiadać niezbędne okablowanie do uruchomienia urządzenia. 3. Dostawa wraz z wniesieniem urządzenia w miejsce wskazane przez Zamawiającego odbędzie się w Wydział Chemii, ul. Żwirki i Wigury 101, 02-089 Warszawa
Interne KennungPOUZ-361/39/2026/WCH
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPRZETARG NIEOGRANICZONY
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakup i dostawa wolnostojącej stacji do przygotowywania próbek niezbędny do wyposażenia laboratorium wydziału