2. Verfahren
Verfahren
Titel: Applicatie Sociaal Domein
Beschreibung: De gemeente Meppel wil een geschikte partij contracteren voor de levering, configuratie, migratie en implementatie van een applicatie Sociaal Domein. De opdracht omvat het leveren van de applicatie Sociaal Domein inclusief koppelingen en het leveren van verschillende diensten omtrent de implementatie van deze applicatie in de organisatie Applicatie SD, 36.271 inwoners (1-1-2025),
Interne Kennung: AL25193
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219300 Verwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Meppel wil middels deze aanbestedingsprocedure een geschikte partij contracteren voor de levering, configuratie, migratie en implementatie van een applicatie Sociaal Domein. Applicatie SD, 36.271 inwoners (1-1-2025)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties