2. Verfahren
Verfahren
Titel: Software voor zaak- en document en klantcontact
Beschreibung: Continuering en consolidatie van de Decos JOIN-productsuite (Zaak & Document, Klantcontact en Fixi) voor een periode van 2 tot maximaal 7 jaar. De totale geschatte opdrachtwaarde voor de volledige potentiële looptijd van zeven jaar bedraagt € 1.320.095,- exclusief BTW.
Interne Kennung: xxx
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1