See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa uszczelnień do agregatów sprężarkowych - postępowanie podzielone na dwie części
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa uszczelnień do agregatów sprężarkowych - postępowanie podzielone na dwie części.
Vorherige Bekanntmachung: 775637-2024
Interne Kennung: ZP/2024/10/0093/PZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42124340 Teile für Gaskompressoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Uszczelnienia do agregatów sprężarkowych produkcji Siemens SGT-200 + STC-SV(08)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa uszczelnień do agregatów sprężarkowych produkcji Siemens SGT-200 + STC-SV(08). Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ – wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2024/10/0093/PZ - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Uszczelnienia do agregatów sprężarkowych produkcji Solar Turbines Mars-100 + C51NH.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa uszczelnień do agregatów sprężarkowych produkcji Solar Turbines Mars-100 + C51NH. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ – wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2024/10/0093/PZ - Część 2