See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Nowodworskim Centrum Medycznym
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania przetargowego jest dostawa współfinansowana jest w ramach projektu pn.: "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Nowodworskim Centrum Medycznym w Nowym Dworze Mazowieckim” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” będącego elementem Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części, tj.: ◦ Pakiet nr 1 – Dostawa/rozbudowa i integracja systemów informatycznych Zamawiającego, Digitalizacja dokumentacji medycznej ◦ Pakiet nr 2 – Dostawa oraz modernizacja infrastruktury informatycznej Zamawiającego oraz działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala ◦ Pakiet nr 3 – Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych - integracja z PUI AI dla systemu HIS, PACS 2. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załącznikach do niniejszej SWZ ,,Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik nr 2.1, 2.2, 2.3 oraz we wzorach umów stanowiących – Załącznik nr 4.1, 4.2, 4.3. 3. Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji dla poszczególnych pakietów odpowiadał wytycznym określonym „Opisie Przedmiotu Zamówienia” (OPZ) - Załącznik nr 2.1, 2.2, 2.3. Okres gwarancji rozpoczyna się od daty podpisania protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał wymogi określone obowiązującym prawem polskim, jak i prawem Unii Europejskiej, został dopuszczony do obrotu i posiadał wymagane prawem ważne dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie UE, a także spełniać inne wymagania (normy, parametry) określone przez Zamawiającego w OPZ załącznik nr 2.1, 2.2 oraz 2.3 do SWZ. 5. Przedmiot dostawy musi odpowiadać wymaganiom polskich norm przenoszących europejskie normy zharmonizowane lub też – w przypadku ich braku – europejskich aprobat technicznych, wspólnych specyfikacji technicznych, polskich norm przenoszących normy europejskie, polskich norm wprowadzających normy międzynarodowe, polskich norm, polskich aprobat technicznych. 6. Zamawiający w ramach postępowania, działając zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy Pzp, żąda od Wykonawcy wniesienia wadium w wysokości wskazanej w roz. XIII SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72710000 Lokalnetz, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Dostawa/rozbudowa i integracja systemów informatycznych Zamawiającego, Digitalizacja dokumentacji medycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania przetargowego jest dostawa współfinansowana jest w ramach projektu pn.: "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Nowodworskim Centrum Medycznym w Nowym Dworze Mazowieckim” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” będącego elementem Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. 2. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załącznikach do niniejszej SWZ ,,Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik nr 2.1 oraz we wzorze umowy stanowiącym – Załącznik nr 4.1 3. Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji dla Części nr 1 był zgodny z "Załącznikiem nr 2.1 - OPZ Część nr 1". Okres gwarancji rozpoczyna się od daty podpisania protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał wymogi określone obowiązującym prawem polskim, jak i prawem Unii Europejskiej, został dopuszczony do obrotu i posiadał wymagane prawem ważne dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie UE, a także spełniać inne wymagania (normy, parametry) określone przez Zamawiającego w OPZ załącznik nr 2.1 do SWZ. 5. Przedmiot dostawy musi odpowiadać wymaganiom polskich norm przenoszących europejskie normy zharmonizowane lub też – w przypadku ich braku – europejskich aprobat technicznych, wspólnych specyfikacji technicznych, polskich norm przenoszących normy europejskie, polskich norm wprowadzających normy międzynarodowe, polskich norm, polskich aprobat technicznych. 6. Zamawiający w ramach Części nr 1, działając zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy Pzp, żąda od Wykonawcy wniesienia wadium w wysokości 70 000,00 zł (słownie: siedemdziesiąt tysięcy złotych zero groszy).
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72710000 Lokalnetz
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Dostawa oraz modernizacja infrastruktury informatycznej Zamawiającego oraz działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania przetargowego jest dostawa współfinansowana jest w ramach projektu pn.: "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Nowodworskim Centrum Medycznym w Nowym Dworze Mazowieckim” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” będącego elementem Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. 2. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załącznikach do niniejszej SWZ ,,Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik nr 2.2 oraz we wzorze umowy stanowiącym – Załącznik nr 4.2 3.3. Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji dla Części nr 2 był zgodny z "Załącznikiem nr 2.2 - OPZ Część nr 2". Okres gwarancji rozpoczyna się od daty podpisania protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał wymogi określone obowiązującym prawem polskim, jak i prawem Unii Europejskiej, został dopuszczony do obrotu i posiadał wymagane prawem ważne dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie UE, a także spełniać inne wymagania (normy, parametry) określone przez Zamawiającego w OPZ załącznik nr 2.2 do SWZ. 5. Przedmiot dostawy musi odpowiadać wymaganiom polskich norm przenoszących europejskie normy zharmonizowane lub też – w przypadku ich braku – europejskich aprobat technicznych, wspólnych specyfikacji technicznych, polskich norm przenoszących normy europejskie, polskich norm wprowadzających normy międzynarodowe, polskich norm, polskich aprobat technicznych. 6. Zamawiający w ramach Części nr 2, działając zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy Pzp, żąda od Wykonawcy wniesienia wadium w wysokości 70 000,00 zł (słownie: siedemdziesiąt tysięcy złotych zero groszy).
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 80511000 Ausbildung des Personals
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych - integracja z PUI AI dla systemu HIS, PACS
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania przetargowego jest dostawa współfinansowana jest w ramach projektu pn.: "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Nowodworskim Centrum Medycznym w Nowym Dworze Mazowieckim” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” będącego elementem Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. 2. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załącznikach do niniejszej SWZ ,,Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik nr 2.3 oraz we wzorze umowy stanowiącym – Załącznik nr 4.3 3. 3. Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji dla Części nr 3 był zgodny z "Załącznikiem nr 2.3 - OPZ Część nr 3". Okres gwarancji rozpoczyna się od daty podpisania protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał wymogi określone obowiązującym prawem polskim, jak i prawem Unii Europejskiej, został dopuszczony do obrotu i posiadał wymagane prawem ważne dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie UE, a także spełniać inne wymagania (normy, parametry) określone przez Zamawiającego w OPZ załącznik nr 2.3 do SWZ. 5. Przedmiot dostawy musi odpowiadać wymaganiom polskich norm przenoszących europejskie normy zharmonizowane lub też – w przypadku ich braku – europejskich aprobat technicznych, wspólnych specyfikacji technicznych, polskich norm przenoszących normy europejskie, polskich norm wprowadzających normy międzynarodowe, polskich norm, polskich aprobat technicznych. 6. Zamawiający w Części pakietu nr 3, działając zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy Pzp, żąda od Wykonawcy wniesienia wadium w wysokości 7 000,00 zł (słownie: siedem tysięcy złotych zero groszy).
Interne Kennung: Część nr 3