2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přeprava osob
Beschreibung: Tato veřejná zakázka je rozdělena na části, přičemž na každou část veřejné zakázky bude uzavírána samostatná smlouva. Část 1 - Přeprava předsedy AV ČR Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění automobilu včetně řidiče pro předsedu AV ČR. Část 2 - Přeprava dalších osob Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění automobilu včetně řidiče v závislosti na potřebách Zadavatele. Účastnící jsou oprávněni podat nabídku do obou částí nebo pouze do jedné, dle jejich preference. Zadavatel neomezuje podávání nabídek do jednotlivých částí. Část 3 - Pronájem vozidel bez řidiče bude zadávána odděleně v souladu s § 18 odst. 3 ZZVZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Přeprava předsedy AV ČR
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění automobilu včetně řidiče pro předsedu Akademie věd ČR. Poskytovatel je povinen poskytovat vždy stejný automobil a řidiče. Změna automobilu je možná pouze v případě poruchy nebo servisu. Změna v osobě řidiče je možná pouze z důvodu překážek na straně zaměstnance nebo po předchozím souhlasu Zadavatele. Po dobu dovolené, pracovní neschopnosti nebo jiné nepřítomnosti přiděleného řidiče je dodavatel povinen zajistit odpovídající náhradní plnění (náhradního řidiče) tak, aby byl zachován požadovaný standard poskytované služby. Automobil včetně řidiče musí být připraven a k dispozici během pracovních dnů od 08:00 do 16:30 (dále jen „běžná pracovní doba“). Na vyžádání 2 pracovní dny předem budou požadovány i výjezdy mimo běžnou pracovní dobu, a o víkendech nebo svátcích. Charakter cest se pohybuje od krátkých (do 1 km od sídla zadavatele) po dlouhé zahraniční (v rámci EU). Zadavatelem předpokládaný roční nájezd je 20 400 km. Zadavatel předpokládá, že 50 % jízd bude probíhat v rámci běžné pracovní doby a 50 % jízd mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech a svátcích. Požadavek na disponibilitu řidiče mimo běžnou pracovní dobu je součástí předmětu plnění veřejné zakázky. Zvýšené náklady dodavatele budou promítnuty do odlišné sazby za ujeté kilometry mimo běžnou pracovní dobu. Zadavatel nepřipouští žádné samostatné úhrady ani příplatky za práci přesčas, o víkendech či ve svátky, vyjma vícedenních cest (tuzemské i zahraniční), kdy bude zadavatel hradit dodavateli navíc náklady odpovídající cestovním náhradám řidiče podle zákoníku práce (zejména stravné a výdaje za ubytování řidiče). Dodavatel je povinen zajistit poskytování služby v souladu s platnými právními předpisy, zejména se zákoníkem práce, včetně povinností týkajících se pracovní doby, přestávek a nepřetržitého odpočinku. V případě delších cest bude řidiči umožněna bezpečnostní přestávka. Jízdy delší než 8 hodin jedním směrem zadavatel nepředpokládá. Zadavatel disponuje 1 parkovacím místem určeným pro parkování vozidla předsedy v místě svého sídla. Minimální požadavky na vozidlo – provedení sedan s vyšší výbavou, tzn. s dvou zónovou klimatizací, automatickou převodovkou, nezávislým topením, vyhříváním předních a zadních sedadel. Dále musí být s výkonem motoru min. 190 kW, pohon 4x4, parkovacími senzory, bez viditelného označení přepravce, v neutrální metalické barvě v odstínech tmavě šedé (preferováno), černé, modré nebo stříbrné, rok výroby: 2024 a později.
Interne Kennung: 250087
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Přeprava dalších osob
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění automobilu včetně řidiče v závislosti na potřebách Zadavatele. Počet výjezdů je v průběhu roku rozvržen nepravidelně. Charakter cest se pohybuje od krátkých (do 1 km od sídla zadavatele) po dlouhé zahraniční (v rámci EU). Většina cest (cca 80 %) bude probíhat v pracovních dnech mezi 06:00 až 18:00, cca 20 % cest bude probíhat v pracovních dnech mezi 18:00 – 06:00, případně o víkendech a svátcích. Zadavatelem předpokládaný roční nájezd je 18 000 km. Jízdy budou hlášeny 2 pracovní dny dopředu. Požadavek na disponibilitu řidiče v pracovních dnech mezi 18:00 – 6:00 a o víkendech a svátcích je součástí předmětu plnění veřejné zakázky. Zvýšené náklady dodavatele budou promítnuty do odlišné sazby za ujeté kilometry v rámci této doby. Zadavatel nepřipouští žádné samostatné úhrady ani příplatky za práci přesčas, o víkendech či ve svátky, vyjma vícedenních cest (tuzemské i zahraniční), kdy bude zadavatel hradit dodavateli navíc náklady odpovídající cestovním náhradám řidiče podle zákoníku práce (zejména stravné a výdaje za ubytování řidiče). Dodavatel je povinen zajistit poskytování služby v souladu s platnými právními předpisy, zejména se zákoníkem práce, včetně povinností týkajících se pracovní doby, přestávek a nepřetržitého odpočinku. V případě delších cest bude řidiči umožněna bezpečnostní přestávka. Jízdy delší než 8 hodin jedním směrem zadavatel nepředpokládá. Dodavatel bude disponovat 3 motorovými vozidly kategorie M1, minimálně nižší střední třídy, s klimatizací, jejichž prostřednictvím bude poskytovat služby, z nichž bude alespoň 1 osobní vozidlo 4+1 a alespoň 1 vozidlo 7+1 nebo 8+1. Nejméně jedno vozidlo bude nízkoemisní. Rok výroby vozidel nesmí být starší než 2015. Dodavatel předloží vyplněný přehled vozidel vč. jejich specifikace, kterými bude disponovat. Za nízkoemisní vozidlo zadavatel považuje: silniční vozidlo kategorie M1, které nepřesahuje emisní limit CO2 ve výši 50 g/km a 80 % emisních limitů pro látky znečišťující ovzduší v reálném provozu podle přílohy I přímo použitelného předpisu Evropské unie upravujícího schvalování typu motorových vozidel z hlediska emisí z lehkých osobních vozidel.
Interne Kennung: 250088
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer