148485-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – REKONSTRUKCE A INTENZIFIKACE ÚV KNĚŽPOLE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelREKONSTRUKCE A INTENZIFIKACE ÚV KNĚŽPOLE
BeschreibungRekonstrukce a intenzifikace úpravny vody (ÚV) Kněžpole, zahrnující výměnu a modernizaci stavebních, technologických a elektrotechnických zařízení za účelem zvýšení kvality úpravy pitné vody, včetně zajištění separace pesticidních látek a jejich metabolitů pomocí sorpce na filtrech s granulovaným aktivním uhlím (GAU). Bližší specifikace je uvedena dále v bodě 4 zadávací dokumentace a jednotlivých přílohách zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232430 Arbeiten an Wasseraufbereitungsanlagen, 45252126 Bau von Trinkwasseraufbereitungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1