14849-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup sprzętu medycznego i wyposażenia dla potrzeb Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego i wyposażenia dla potrzeb Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego, polegającego na zakupie sprzętu medycznego i wyposażenia dla potrzeb Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej w ramach umowy Nr KPOD.07.08-IP.10-0115/24/KPO/569/2025/21 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia „Rozwój opieki długoterminowej w powiecie ostrowskim poprzez stworzenie Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej”. 2. Przedmiot umowy finansowany będzie ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia „Rozwój opieki długoterminowej w powiecie ostrowskim poprzez stworzenie Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Parametry techniczne zostały określone w Załączniku Nr 2 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: SPZZOZ.XII.381.1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 33182100 Defibrillator, 33192120 Krankenhausbetten, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1 - Zakup sprzętu medycznego i wyposażenia dla potrzeb Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej.
Beschreibung: Pakiet Nr 1 - Chodzik – 6 sztuk, Balkonik – 6 sztuk, Wózek inwalidzki z podparciem – 2 sztuki, Wózek inwalidzki – 4 sztuki, Kule – 6 kompletów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Parametry techniczne zostały określone w Załączniku Nr 2 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2 - Zakup sprzętu medycznego i wyposażenia dla potrzeb Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej.
Beschreibung: Pakiet Nr 2 - Dozownik do tlenu – 35 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Parametry techniczne zostały określone w Załączniku Nr 2 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3 - Zakup sprzętu medycznego i wyposażenia dla potrzeb Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej.
Beschreibung: Pakiet Nr 3 - Podnośnik pacjenta - 2 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Parametry techniczne zostały określone w Załączniku Nr 2 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4 - Zakup sprzętu medycznego i wyposażenia dla potrzeb Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej.
Beschreibung: Pakiet Nr 4 - Defibrylator - 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Parametry techniczne zostały określone w Załączniku Nr 2 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5 - Zakup sprzętu medycznego i wyposażenia dla potrzeb Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej.
Beschreibung: Pakiet Nr 5 - Łóżko szpitalne z materacem przeciwodleżynowym pasywnym – 20 sztuk, Łóżko szpitalne z materacem przeciwodleżynowym – 15 sztuk; Szafka przyłóżkowa - 35 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Parametry techniczne zostały określone w Załączniku Nr 2 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke