148531-2025 - Auftragsänderung
Polen – Ingenieur- und Hochbauarbeiten – Przetarg nieograniczony na zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych pn. „Budowa dróg dojazdowych do obozowisk Trzebień Mały oraz Pstrąże wraz z budową dwóch mostów na rzece Bóbr i skrzyżowań z DW 297”
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych pn. „Budowa dróg dojazdowych do obozowisk Trzebień Mały oraz Pstrąże wraz z budową dwóch mostów na rzece Bóbr i skrzyżowań z DW 297”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa dróg dojazdowych do obozowisk Trzebień Mały oraz Pstrąże wraz z budową dwóch mostów na rzece Bóbr i skrzyżowań z DW 297”. Zamawiający wymaga, aby w ramach realizacji przedmiotu zamówienia został wykonany następujący zakres: — wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich zgód, opinii i pozwoleń, zezwalających na wykonanie robót budowlanych, — wykonanie robót budowlanych.
Interne Kennung: WIZ.272.1.5.2021
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001