148604-2025 - Ergebnis
Niederlande – Schulmöbel – NU SKOWF Meubilair PO St. Jozef
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU SKOWF Meubilair PO St. Jozef
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs, en ziet op de levering van meubilair voor RKBS St. Jozef, onderdeel van Stichting Katholiek Onderwijs West-Friesland (SKOWF).
Vorherige Bekanntmachung: 439422-2021
Interne Kennung: T126948
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000