2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych w zakresie medycyny pracy dla pracowników wojska i żołnierzy zawodowych 22.BLT w Malborku oraz jednostek będących na zaopatrzeniu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczeniem usług medycznych z zakresu medycyny pracy (badania wstępne, okresowe, kontrolne) dla pracowników RON i żołnierzy zawodowych 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku oraz Jednostek Organizacyjnych będących na jej zaopatrzeniu.
Vorherige Bekanntmachung: 10311-2026
Interne Kennung: 22.BLT.SZP.2612.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust 2 pkt 2) skraca termin składania ofert ze względu na to, że: zamówienie dotyczy usług z zakresu medycyny pracy dla pracowników jednostki i jest niezbędne dla zapewnienia aktualności badań wstępnych, kontrolnych oraz okresowych, wymaganych przepisami prawa pracy. Brak terminowej realizacji zamówienia mógłby skutkować brakiem możliwości dopuszczenia pracowników do wykonywania obowiązków służbowych, co bezpośrednio wpływa na ciągłość realizacji zadań jednostki oraz bezpieczeństwo jej funkcjonowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 - Świadczenie usług medycznych w zakresie medycyny pracy dla pracowników wojska i żołnierzy zawodowych dla 22 BLT w Malborku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczeniem usług medycznych z zakresu medycyny pracy (badania wstępne, okresowe, kontrolne) dla pracowników RON i żołnierzy zawodowych. Szczegółowy rodzaj oraz zakres badań został określony w formularzu cenowym dla danej części.
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji realizowane będzie: a) w zakresie nie przekraczającym asortymentu oraz ilości określonych w formularzu cenowym – prawo opcji b) ostateczna ilość będzie uzależniona od bieżących potrzeb i posiadanych przez zamawiającego środków finansowych c) zamawiający z prawa opcji może korzystać wielokrotnie do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w formularzu cenowym w całym okresie trwania umowy, d) chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do nn. umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowane do Wykonawcy w formie pisemnej zgłoszenie oraz poprzez formularze zamówienia, e) w razie nieudzielenia zamówienia opcjonalnego Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. f) zamówienie opcjonalne realizowane będzie na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego