See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autoleasing
Beschreibung: Dit betreft een dienstenopdracht die wordt gegund in de vorm van een raamovereenkomst, overeenkomstig de artikelen 2, 21° en 35 van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten. Het betreft een gemengde opdracht van leveringen en diensten voor de operationele leasing van voertuigen ten behoeve van personeelsleden die beschikken over een mobiliteitsbudget. De opdracht heeft tot doel voertuigen in leasing ter beschikking te stellen van de in aanmerking komende personeelsleden, volgens de modaliteiten die zijn bepaald in het Bijzonder Bestek. De raamovereenkomst wordt afgesloten voor een duur van twaalf (12) maanden, driemaal (3) hernieuwbaar voor een periode van twaalf (12) maanden, gedurende welke opeenvolgende bestellingen van voertuigen kunnen worden geplaatst bij de opdrachtnemer, naargelang de behoeften. De opdracht omvat eveneens het volledige beheer van het wagenpark dat onder het contract valt, onder meer: onderhoud en herstellingen, verzekeringen, bijstand, levering en beheer van brandstofkaarten en/of laadkaarten, de terbeschikkingstelling van laadmateriaal (laadpaal of laadkabel, naargelang het geval), en elke andere dienst die noodzakelijk is voor de correcte uitvoering van het leasingcontract.
Interne Kennung: MPD250003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MPD250003 - 1
Interne Kennung: 1