See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty budowlane dotyczące realizacji zadania inwestycyjnego pod nazwą „budowa budynku szpitala dla potrzeb bloku operacyjnego, oddziałów szpitalnych, zaplecza diagnostyczno-laboratoryjnego i rehabilitacji” wraz z dostawą sprzętu – zadanie nr 91575
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dotyczące realizacji zadania inwestycyjnego pod nazwą „budowa budynku szpitala dla potrzeb bloku operacyjnego, oddziałów szpitalnych zaplecza diagnostyczno laboratoryjnego i rehabilitacji” zadanie nr 91575, na zasadach określonych w SWZ i w Załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: 31/ZP/2022
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000