14867-2026 - Ergebnis
Tschechien – Flüssiges Ammoniak – DNS - Cisternové dodávky čpavkové vody
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS - Cisternové dodávky čpavkové vody
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v tomto DNS budou cisternové dodávky čpavkové vody do výrobních lokalit ČEZ, a. s.
Interne KennungN006/24/V00031429
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24413100 Flüssiges Ammoniak
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje: (a) kdykoliv Zadávací řízení zrušit, nejpozději však do zavedení DNS, (b) změnit nebo doplnit dodatkem k Zadávací dokumentaci Zadávací podmínky před uplynutím Lhůty pro podání Žádostí o účast a kdykoli v průběhu doby trvání zavedeného DNS.