148670-2026 - Wettbewerb
Belgien – Reinigungs- und Hygienedienste – Raamovereenkomst voor het leveren van schoonmaakdiensten en andere facilitaire diensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het leveren van schoonmaakdiensten en andere facilitaire diensten
BeschreibungDe raamovereenkomst is een overheidsopdracht voor diensten en betreft het leveren van schoonmaakdiensten en andere facilitaire diensten aan het Vlaams Parlement
Interne KennungB113_023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0001