See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, indienststelling en onderhoud van een klinische flowcytometer inclusief raamovereenkomst voor de reagentia/verbruiksgoederen
Beschreibung: Deze opdracht betreft de levering, indienststelling en het onderhoud van een klinische flowcytometer met autolader voor het labo klinische biologie, inclusief raamovereenkomst voor de reagentia/verbruiksgoederen. Het aantal stalen wordt geschat op +/- 1000. In deze opdracht zijn de nodige analyse software en opleidingen inbegrepen. De koppeling van het toestel is optioneel. De looptijd van deze opdracht is 4 jaar met de mogelijkheid om 4 x 1 jaar te verlengen.
Interne Kennung: PPP0QP-249/5091/AZO_AK_181
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434510 Zytometer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AZO_AK_181_1
Haupteinstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte, 38434510 Zytometer