See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT VAN DIENSTEN MET ALS VOORWERP EEN OPLEIDING VAN DE HIËRARCHISCHE LIJN
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is de opleiding van de hiërarchische lijn van het Agentschap. De opdracht bestaat uit 3 percelen: Perceel 1: Opleiding van nieuwe managers en van leadership. Perceel 2: Opleiding van operationele nabijheidsmanagers (ploegbazen of andere omkaderaars dwz betroffen personen die 1stelijn chef worden, enz.) bij het Agentschap Net Brussel. Perceel 3: Opleiding van operationeel managers (opzichters, 1ste opzichters en siteverantwoordelijken) De opleidingen worden met fysieke aanwezigheid gegeven. Het eerste en het derde perceel hebben een looptijd van 2 jaar vanaf 01/01/2026 en zullen twee keer worden verlengd voor een periode van één jaar, behoudens opzegging door één van de partijen betekend via aangetekend schrijven neergelegd bij de post ten minste zes maanden voor het einde van de looptijd van 2 of 3 jaar. Het tweede perceel heeft een looptijd van één jaar vanaf 01/06/2025 en zal één keer worden verlengd voor een periode van één jaar, behoudens opzegging door één van de partijen betekend via aangetekend schrijven neergelegd bij de post ten minste zes maanden voor het einde van de looptijd van 1 of 2. Deze periode wordt gerechtvaardigd door het feit dat alle op te leiden ploegbazen aan het einde van deze twee jaar van maximale duur van de opdracht kunnen worden opgeleid.
Interne Kennung: 24/2590
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79632000 Personalschulung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 24/2590 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3