148788-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen – Budowa węzła przesiadkowego przy przystanku PKP Ponikwoda w Lublinie wraz z budową odcinka ul. Trześniowskiej i ulicy bez nazwy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa węzła przesiadkowego przy przystanku PKP Ponikwoda w Lublinie wraz z budową odcinka ul. Trześniowskiej i ulicy bez nazwy.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest budowa węzła przesiadkowego przy przystanku PKP Ponikwoda w Lublinie wraz z budową odcinka ul. Trześniowskiej i ulicy bez nazwy. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje zrealizowanie robót związanych zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, zasadami wiedzy technicznej oraz zasadami i warunkami bhp, m.in.: 2.1. Zakres robót drogowych: 2.1.1. budowa układu drogowego stanowiącego dojazd do węzła przesiadkowego, w szczególności budowa / rozbudowa: ul. Trześniowskiej, ul. bez nazwy, ul. Paprociowej (w tym jezdnie, skrzyżowania, drogi dla pieszych, drogi dla rowerów, drogi dla pieszych i rowerów, zjazdy, zatoki autobusowe), 2.1.2. budowa węzła przesiadkowego komunikacji miejskiej wraz z niezbędną infrastrukturą, 2.1.3. budowa parkingu B+R oraz zatoki „Kiss and Ride”, 2.1.4. budowa i przebudowa sieci kanalizacji deszczowej układu drogowego oraz węzła przesiadkowego, 2.1.5. budowa przepustów drogowych, 2.1.6. budowa oświetlenia drogowego: jezdni, węzła przesiadkowego oraz przejść dla pieszych, 2.1.7. budowa kanału technologicznego, 2.1.8. przebudowa linii kablowych nN i SN, 2.1.9. wykonanie monitoringu wizyjnego układu drogowego, 2.1.10. wycinka drzew i krzewów, 2.1.11. ukształtowanie terenu, wykonanie trawników i nasadzeń, 2.1.12. ustawienie oznakowania pionowego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz wykonanie oznakowania poziomego - jezdni i miejsc parkingowych. 2.2. Zakres robót transportowych: 2.2.1. budowa budynku socjalno-sanitarnego wraz z przyłączami, instalacją elektryczną, fotowoltaiczną i instalacjami wewnętrznymi, 2.2.2. budowa parkingu P+R, w tym elementy jezdni (podbudowy i nawierzchnie), odwodnienie, oświetlenie, 2.2.3. stacja TRAFO i linie zasilające SM i SN-15KV, 2.2.4. wiaty przystankowe, 2.2.5. systemem dynamicznej informacji pasażerskiej, 2.2.6. stacja ładowania autobusów, 2.2.7. elementy małej architektury zlokalizowane na parkingu P+R, węźle i przystankach, 2.2.8. wykonanie monitoringu wizyjnego węzła przesiadkowego oraz na parkingu P+R. 2.3. Zakres robót MPWiK: 2.3.1. budowa i przebudowa sieci wodociągowej z przyłączami do posesji, 2.3.2. budowa i przebudowa sieci sanitarnej z przyłączami.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233320 Fundamentierungsarbeiten für Landstraßen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa węzła przesiadkowego przy przystanku PKP Ponikwoda w Lublinie wraz z budową odcinka ul. Trześniowskiej i ulicy bez nazwy.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji.