See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego doposażenia pracowni/warsztatów w sprzęt niezbędny do kształcenia (w tym TIK) dla Zespołu Szkół nr 2 im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku w podziale na 5 zadań
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowego doposażenia pracowni/warsztatów w sprzęt niezbędny do kształcenia (w tym TIK) dla Zespołu Szkół nr 2 im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku w podziale na 5 zadań: 1) Zadanie 1 – dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, 2) Zadanie 2 – dostawa fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych, 3) Zadanie 3 – dostawa fabrycznie nowych mebli, 4) Zadanie 4 – dostawa fabrycznie nowych odczynników chemicznych, 5) Zadanie 5 – dostawa fabrycznie nowego wyposażenia pracowni warsztatu pojazdów samochodowych, 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. Maksymalna liczba części, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy to 5 części.
Vorherige Bekanntmachung: 620981-2025
Interne Kennung: OR-II.272.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 32413100 Router für Netzwerke, 30232110 Laserdrucker, 30231320 Tastbildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 32322000 Multimediaausrüstung, 39162110 Lehrbedarf, 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 39292000 Schultafeln mit Schreib- oder Zeichenoberflächen oder -geräten, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39230000 Produkte für Sonderzwecke, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39180000 Labormöbel, 39160000 Schulmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39130000 Büromöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 33696300 Chemische Reagenzien, 35125100 Sensoren, 44510000 Werkzeug
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 1 – dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Komputer stacjonarny 21 szt. Listwa antyprzepięciowa 11 szt. Drukarka 1 Rzutnik multimedialny 1 szt. Kabel HDMI 1 szt. Laptop 18 szt. Oprogramowanie tzw. pakiet biurowy typu Office (dostawa licencji). Licencja bezterminowa 40 szt. Zestaw głośników do komputera 2 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe + zestaw tonerów 2 szt. Wizualizer 2 szt. Monitor interaktywny 2 szt.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213100 Tragbare Computer, 32413100 Router für Netzwerke, 30232110 Laserdrucker, 30231320 Tastbildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 32322000 Multimediaausrüstung, 39162100 Lehrmittel
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 2 – dostawa fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Mikroskop cyfrowy 1 Miernik glebowy 4 – funkcyjny 1 Zestaw mierników do badań środowiskowych 1 Konduktometr 1 Refraktometr 1 Miernik TDS EC CF Wody składników odżywczych LED 1 Zestaw do kalibracji mierników pH 1 Cyfrowe, mobilne laboratorium biologiczno-chemiczne 4 Elektroda do oznaczania tlenu rozpuszczonego w wodzie 2 Czarno-Biały Krążek Secchi`ego 1 Filtracja wody. Zestaw doświadczeń 2 Przyrząd do pobierania próbek gleby 2 Zestaw do badania gleby 10 Pakiet do badania zawartości azotanów w wodzie i glebie 5 Paski wskaźnikowe do oznaczania zawartości olejów w wodzie/glebie 2 Sita Glebowe – Komplet 4 2 Zlewka-Czerpak Z Zaciskiem 1 Drążek Teleskopowy – (A) 145-275 Cm 1 Zestaw Edukacyjny WODA - Filtrowanie, Oczyszczanie, Uzdatnianie 5 Pakiet do badania zawartości tlenu rozpuszczonego w wodzie 10 Pakiet do oznaczania twardości ogólnej wody 10 Pakiet do badania zawartości chlorków w wodzie 10 Pakiet do badania zasadowości wód 10 Pakiet do badania zawartości siarczynów w wodzie 10 Pakiet do badania zawartości dwutlenku węgla w wodzie 10 Tester Combo 1 Walizka ekobadacza do obserwacji oraz badania wód i gleb 10 Zestaw Modeli – Energie Odnawialne 1 Biodegradacja – Zestaw Doświadczalny 2 3-komorowy pojemnik z lupami do biodegradacji 1 Kropla Wody Pełna Życia – 10 Preparatów Mikroskopowych 1 Życie W Glebie – 10 Preparatów Mikroskopowych 1 Zwierzęta I Rośliny Uszkodzone, W Tym Na Skutek Degradacji Środowiska 1 Protisty – 10 Preparatów Mikroskopowych 1 Bakterie – 10 Preparatów Mikroskopowych 1 Miernik Promieniowania UV 1 Obieg Wody W Przyrodzie, Magnetyczny Na Tablicę, 1 Monitor Powietrza CO2 Z Miernikiem Wilgotności I Temperatury 1 Plansza Ścienna: Rośliny Wskaźnikowe 1 Plansza Ścienna: Rodzaje Zanieczyszczeń Środowiska 1 Plansza Ścienna: Skala Porostowa 1 Plansza Dwustronna: Gleba: Zawsze Taka Sama? - Profile Glebowe/Strona Ćwiczeniowa 1 Plansza Dwustronna: Zasady Segregacji/Strona Ćwiczeniowa 1 Ekologia. Zestaw tablic 1 Zestaw do destylacji z płaszczem i statywem 1 Zestaw areometrów 1 Miernik stężenia pyłu zawieszonego PM10, PM 2,5 1 Rękawiczki nitrylowe 4 Suszarka do próbówek 3 Miernik zanieczyszczeń powietrza 4 Zestaw do badań stanu powietrza 6 Stacja meteorologiczna + statyw 1 Konduktometr 3 Pehametr 3 Modele i plansze ekologiczne 1 zestaw po 12 sztuk Minilaboratorium kolorymetryczne 6 Biodegradacja w praktyce 6 Gleba i jej struktura - próbki 6 Profesjonalny zestaw do analizy gleby 4 Kwasomierz glebowy 6 Ecoprojekty 1 zestaw z 9 sztuk Mikroskop z wyświetlaczem 4 Mikroskop z kamera 4 Preparaty mikroskopowe uszkodzonych roślin i zwierząt na skutek degradacji środowiska 6 Waga 4 Zestaw szkła laboratoryjnego 6 Stacja do segregacji 2 Stacja do biodegradacji 6 Zestawy do badań terenowych 10 Ubrania do pracowni 1 zestaw z 20 sztuk Apteczka do pracowni i w teren 4 Mobilne laboratorium wielofunkcyjne 2 Fotometr + odczynniki 2 Pracownia ekologiczna – 2 Zestawy demonstracyjne 5 Bagietki 2 Biureta z kranem teflonowym 4 Chłodnica 4 Cylinder 8 Cylinder 8 Cylinder 8 Eksykator 2 Eksykator 2 Fartuchy 30 Gruszki 15 Kanister 5l z miarką 1 Kanistry do poboru wody 4 Kolba miarowe 32 Kolba miarowe 8 Kolba miarowe 8 Kolba miarowe 8 Kolba próżniowa ze szklanym króćcem 4 kolba stożkowa 4 Kolba stożkowa 12 Kolba stożkowa 4 Krystalizator 4 Krystalizator 4 Kuwety pomiarowe pojemności 2 Lejek filtracyjny Buchnera 4 Lejek szklany 4 Łyżko -szpatułka 4 Magnesy 1 Maski ochronne z filtrem węglowym 30 Miernik do pomiaru stężenia tlenu rozpuszczonego 2 Mikser/blender kielichowy 1 Mineralizator 1 Naczynko wagowe 8 Łącznie 8 sztuk (w tym 3 szt. opakowań po100 szt.) Okulary ochronne 30 Parowncie 16 Pęsety do sączków 4 Pipety automatyczne 4 Pipety automatyczne 4 Pipety wielomiarowa 16 Pipety wielomiarowa 16 Pipety wielomiarowa 16 Pipety wielomiarowa 16 Płyta grzewcza laboratoryjna 2 Przyrząd do badania natężenia światła 1 Rękawice bawełniane PLS MINI nakrapiane PCV 8 Rękawiczki nitrylowe M 3 Rękawiczki nitrylowe S 3 Rozdzielacz gruszkowy 1L 8 Sączki duże do indeksu fenolowego średnica 1 Sączki z włókna szklanego borokrzemianowego 1 Statyw z łapą trójpalczastą z łącznikiem 4 Stojak na pipety 4 Stojak na testy kuwetowe 2 Stojaki na większe kuwety 1 Suszarka do włosów ze strumieniem zimnego powietrza 1 Szalka Petriego 8 Szczypce laboratoryjne uniwersalne 4 Tablica dydaktyczna ze szkłem laboratoryjnym 1 Tablica suchościeralna, magnetyczna wolnostojąca 1 Test kuwetowy ChZT, 1 Testy kuwetowe fenole 1 Testy kuwetowe ChZT 1 Testy kuwetowe Azot ogólny 1 Testy kuwetowe Chrom 1 Testy kuwetowe detergenty anionowe 1 Testy kuwetowe Azot ogólny 1 Testy kuwetowe Fosfor ogólny 1 Testy kuwetowe Cynk 1 Testy kuwetowe detergenty niejonowe 1 Testy kuwetowe ChZT 1 Testy kuwetowe Nikiel 1 Testy kuwetowe miedź 1 Tryskawka 500 ml 4 Wskaźniki lakmusowe pH 4 Wzorzec przewodności 1 Zestaw markery +gąbka 2 Zestaw szczotek do czyszczenia szkła laboratoryjnego 4 Zlewka 10 Zlewka 10 Zlewka 8 Zlewka 10 Zlewka 8 Skrypt - opracowanie-wydruk 25 Biureta cyfrowa 4 Destylarka 1 Mętnościomierz laboratoryjny 1 Miernik do pomiaru dźwięku, aplikacja do pomiaru hałasu 1 Spektrofotometr VIS (+kuwety i wzorce) 2 Urządzenie wielofunkcyjne (pH, przewodność, temperatura) 2 Waga laboratoryjna analityczna 2 Waga laboratoryjna do 1kg 1 Suszarka laboratoryjna/ Cieplarka 1
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39162200 Lehrmittel und -geräte
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 3 – dostawa fabrycznie nowych mebli,
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Biurko 20 Fotel 20 Zestaw mebli do pracowni ochronne 2 Szafa metalowa do przechowywania odczynników 1 Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych 1
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 39160000 Schulmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 4 – dostawa fabrycznie nowych odczynników chemicznych
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Odczynniki chemiczne - zestawy 4 4-aminopiryna czy 4-aminopirydyna 1 Agar 1 Alkaliczny roztwór winianu sodowo-potasowego 1 Amoniak r-r 25% CZDA - 1 dm3 1 Azotan srebra 1 Bufor amoniakalny (chlorek amonowy i amoniak 25% ) 1 Chlorek amonu 1 Chloroform CZDA – 1 dm3, umer 1 Chromian potasu czda basic 100g 1 Czerń eriochromowa T (czerń eriochromowa i chlorek sodowowy) 1 Di-Potasu wodorofoforan CZDA, odcz. FP K2HPO4 100 g 1 Eter naftowy t.w. 40-60°C CZDA, ODCZ. FP 1 Kwas azotowy 65% odcz FP 1 kwas ortofosforowy(V) 85% CZDA 1 Kwas siarkowy 1mol/l (2N) r-r mianowany 1 Kwas siarkowy 95% 1 Kwas solny 35-38% 1 Magnezu siarczan 7. hydrat CZDA, 100 g 1 N-(1-Naftylo)etylenodiaminy dichlorowodorek CZDA, ACS – 10g, 1 Odczynnik SulfaVer 4 do oznaczania siarczanów 1 Potasu diwodorofosforan KH2PO4 CZDA, ODCZ. FP; 250g 1 Potasu heksacyjanożelazian (III) CZDA, ACS, ODCZ. FP – 100g 1 Potasu nadmanganian 1 Roztwory buforowe 1 Roztwory wskaznikowe pH (oranż metylowy+fenoloftaleina) 1 Salicylan sodowy cz.d.a., roztwór 0,5-procentowy 1 Salicylan sodu czda 250g 1 Siarczan miedzi (II) 1 Sodu chlorek czda; 1kg 1 Sodu dichloroizocyjanuran 2 hydrat >98%, 50 g 1 Sodu nitroprusydek 2 . hydrat CZDA, ACS Na2Fe(CN)5NO · 2H2O - 10 g 1 Sodu siarczan bezwodny CZDA, 250 g 1 Sodu wodorotlenek mikrogranulki CZDA; 500g; 31,33 1 Sulfanilamid CZDA, ODCZ. FP – 100g 1 Tri-Sodu cytrynian 2. hydrat CZDA, ACS, 500g 1 Wapnia chlorek 6. hydrat CZDA 250g 1 Wersenian dwusodowy z dodatkiem magnezu ( sól dwusodowa kwasu Wersenowego i uwodniony chlorek magnezu), 1 Winian sodowo potasowy 1 Wodorotlenek sodu 1 Żelaza (III) chlorek 6 hydrat CZDA, 100 g 1 Ferro Ver Iron Reagent 1
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 39292000 Schultafeln mit Schreib- oder Zeichenoberflächen oder -geräten, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39230000 Produkte für Sonderzwecke, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39300000 Diverse Ausrüstungen
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 5 – dostawa fabrycznie nowego wyposażenia pracowni warsztatu pojazdów samochodowych
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Czujnik zegarowy z podstawą magnetyczną i końcówkami 1 Komplet płytek wzorcowych wraz z kompletem przyborów do płytek 1 Komplet płytek wzorcowych kątowych 1 Zestaw do demontażu/ montażu pierścieni tłokowych 1 Próbnik/ miernik ciśnienia sprężania silnika o zapłonie samoczynnym z zapisem pomiaru i połączeniami na szybkozłącza 1 Próbnik / miernik ciśnienia sprężania do silników o zapłonie iskrowym - z zapisem pomiaru i połączeniami na szybkozłącza 1 Tester miernik ciśnienia oleju w silniku Zapłon iskrowy/ zapłon samoczynny 12 elementowy (0-35 bar) 1 Średnicówka zegarowa do cylindrów silnika o zakresie pomiarowym (35-160)mm 1 Klucz samonastawny do filtrów oleju (40 - 85)mm 1 Liniał krawędziowy 500mm 1 Refraktometr 4w1 elektrolit, płyn chłodzący AdBlue 2 Tester - cyfrowy miernik płynu hamulcowego DOT 3,4,5 z elektronicznym wyświetlaczem i elastyczną sondą. 2 Suwmiarka elektroniczna do pomiaru tarcz hamulcowych 2 Zestaw panelowy do nauki Sensoryki systemów pojazdowych 1 Zestaw panelowy do nauki Aktoryki systemów pojazdowych" 1 Stanowisko demonstracyjne elektronicznych systemów pojazdów do nauki: systemu sterowania silnikiem ZS typu: common rail 1 Stanowisko demonstracyjne elektronicznych systemów pojazdów do nauki: Systemu zintegrowany typu Motronic M 1.5.5 z układem wielopunktowego wtrysku gazu 1 Tester diagnostyczny musi być wyposażony w oprogramowanie OBD2. Lub równoważne Wymieniony wyżej wymóg związany jest z przeznaczeniem do szczególnego celu dydaktycznego. 1
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 39292000 Schultafeln mit Schreib- oder Zeichenoberflächen oder -geräten, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39230000 Produkte für Sonderzwecke, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 33696300 Chemische Reagenzien, 44510000 Werkzeug, 35125100 Sensoren