148791-2026 - Ergebnis
Tschechien – Sonnenenergieanlage – Instalace FVE na objektech a pozemku Města Bíliny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInstalace FVE na objektech a pozemku Města Bíliny
BeschreibungPředmětem plnění zakázky je zajištění projektové dokumentace včetně souvisejícího inženýringu, dodávky a instalace čtyř samostatných fotovoltaických elektráren (FVE) na území města Bílina. Zadavatel poptává dále uvedené plnění se zohledněním principů „design & build“,
Interne KennungP24V00000114
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 09331000 Solarbatterien, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Instalace FVE na objektech a pozemku Města Bíliny“ Část č. 4 Projekt a realizace výstavby FVE na střeše ZŠ Aléská – Design & Build
BeschreibungPředmětem plnění zakázky v části č. 4 je zajištění projektové dokumentace včetně souvisejícího inženýringu, dodávky a instalace dvou fotovoltaických elektráren (FVE) na střeše ZŠ Aléská, včetně zapojení FVE do rozvodné soustavy. Výkon instalovaných fotovoltaických systémů je 79,8 kWp a 82,8 kWp.
Interne KennungP24V00000117
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 09331000 Solarbatterien, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten, 09332000 Sonnenenergieanlage
Optionen
Beschreibung der Optionenviz ZD