2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správa, běžná údržba, provoz a opravy veřejného, vánočního a slavnostního osvětlení, kolektorů, energetických zdrojů a vodovodních přípojek na území Statutárního města Teplice v letech 2026–2031
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: - správa, běžná údržba, provoz a opravy veřejného osvětlení a rozvaděčů veřejného osvětlení, - správa, běžná údržba, provoz a opravy kolektorů a technických chodeb, - správa, běžná údržba a provoz vánočního osvětlení, - správa, běžná údržba a provoz slavnostního osvětlení, - správa, běžná údržba a provoz energetických zdrojů a vodovodních přípojek, které se nacházejí v téže kolektorech jako energetické zdroje, a to v rozsahu a po dobu určeném závazným návrhem smlouvy, který je přílohou č. 3 zadávací dokumentace (dále jen „Závazný návrh smlouvy“). Ve všech podrobnostech je předmět veřejné zakázky popsán v Závazném návrhu smlouvy (příloze č. 3 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: Správa veřejného osvětlení Teplice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen, 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje dle § 100 odst. 1 ZZVZ rozšíření předmětu plnění veřejné zakázky o další energetické zdroje a vodovodní přípojky, které zřídí v průběhu trvání smlouvy na veřejnou zakázku na svém území. Podmínky, za kterých bude poskytováno plnění ve vztahu k tomuto rozšířenému okruhu prvků, se budou plně řídit stejnými podmínkami, zejména jednotkovými cenami dle smlouvy na veřejnou zakázku uzavřenou s vybraným dodavatelem. Bližší podmínky stanoví Závazný návrh smlouvy (příloha č. 3 zadávací dokumentace).