2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění školního stravování a stravování zaměstnanců škol – Milovice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění stravování žáků a zaměstnanců Základní školy Juventa, se sídlem: Milovice, Mladá, Komenského 578, Mateřské školy Kostička, se sídlem: Milovice, Mladá, Tyršova 1500, Mateřské školy Sluníčko, se sídlem: Milovice, Mladá, Topolová 622, Základní školy T. G. Masaryka, se sídlem: Školská 112, Milovice, Mateřské školy „U Broučků“ Milovice se sídlem Dukelská 320, Milovice a Mateřské školy U Veverek - odloučené pracoviště MŠ Kostička, adresa Milovice – Mladá, Komenského 581, a to formou provozu jídelny s nabídkou denního a poledního menu. Jídelny včetně zařízení a vybavení budou předmětem smlouvy o nájmu uzavřené mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem. Zajištění obědů pro žáky v rámci školního stravování bude realizováno v souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů . Obědy budou připravovány v souladu s vyhláškou č. 107/2005 Sb., o školním stravování, ve znění pozdějších předpisů , a se Zásadami správné výrobní a hygienické praxe ve stravovacích službách (HACCP) a dle receptur pro školní stravování. Zajištění stravování znamená přípravu jídel v prostorách poskytnutých dodavateli zadavatelem na základě smlouvy o nájmu, výdej jídel pro žáky a zaměstnance, odvoz zbytků a úklid a údržbu pronajatých prostor v objektu zadavatele. Bližší specifikace plnění je uvedena zejména v příloze č. 3a, příloze č. 3b a příloze č. 3c, které jsou nedílnou součástí zadávací dokumentace.
Interne Kennung: P25V00000050
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55330000 Dienstleistungen von Cafeterias, 15894210 Schulmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen