148826-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Möbel – Meubilair
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair
Beschreibung: De opdracht betreft het adviseren over en het leveren, installeren en service verlenen van school- en kantoormeubilair voor de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Aangezien de organisatie van opdrachtgever steeds meer aan het groeien is maken de toekomstige scholen van opdrachtgever ook onderdeel uit van deze opdracht. Optioneel kan opdrachtgever maatwerkmeubilair afnemen bij opdrachtnemer. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Het doel van de opdracht is het aangaan van een samenwerking met een partij die door middel van advisering over en levering van kwalitatief hoogwaardig meubilair kunnen bijdragen aan een functionele en stimulerende leer- en werkomgeving voor zowel leerlingen als medewerkers van opdrachtgever, waarbij een goede service en eenheid op locatie centraal staat. Hieronder is een afname opgenomen over de afgelopen twee jaar: 2023: € 285.000,- incl. btw 2024: € 300.000,- incl. btw Aan deze bedragen en percentages zijn geen rechten te ontlenen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1