See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do nieruchomości będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego OReg Zielona Góra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie dostaw energii elektrycznej obejmujące sprzedaż energii elektrycznej wraz z dystrybucją do nieruchomości znajdujących się w zasobach Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Zielonej Górze z podziałem na dwie części-szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1, 1a, 1b
Interne Kennung: DZP-OZ.2610.451.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do nieruchomości zlokalizowanych w obszarze działania dystrybutora Enea Operator Sp. z o.o.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1, 1a, 1b
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do nieruchomości zlokalizowanych w obszarze działania dystrybutora TAURON Dystrybucja S.A.
Interne Kennung: Część 2