148861-2026 - Ergebnis
Polen – Netzausrüstung – Dostawa serwerów i urządzeń sieciowych dla Politechniki Gdańskiej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów i urządzeń sieciowych dla Politechniki Gdańskiej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów i urządzeń sieciowych dla Politechniki Gdańskiej. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. ● dostawę fabrycznie nowych serwerów i urządzeń sieciowych wraz z usługą wsparcia ● nabycie subskrypcji na licencję na oprogramowanie systemowe wraz ze wsparciem ● nabycie subskrypcji na licencję na oprogramowanie użytkowe wraz ze wsparciem ● uruchomienie urządzeń i wdrożenie oprogramowania systemowego i użytkowego ● usługi konsultacyjne i wsparcia po stronie Wykonawcy ● dostawę voucherów na szkolenie
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 ustawy Pzp- składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48620000 Betriebssysteme, 48514000 Fernzugriffssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów i urządzeń sieciowych dla Politechniki Gdańskiej.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje skorzystanie z opcji. 2. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane sukcesywnie w ciągu 7 miesięcy od podpisania umowy. 3. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane przez Wykonawcę na podstawie odrębnych zamówień, wystawianych przez Centrum Usług Informatycznych, po cenach i na warunkach takich samych jak zamówienie podstawowe. 4. Realizacja poszczególnych zamówień w ramach prawa opcji nie może przekraczać 30 dni kalendarzowych, licząc od dnia przekazania zamówienia przez Zamawiającego.