See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 98-2025 Maaien grasvelden 3 percelen 2026-2027
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit het machinaal en handmatig maaien van grasvelden, maaien rondom bomen en het maaien en afsteken van graskanten. De opdracht is nader omschreven in het bestek en de bijlagen van deze uitvraag. De volgende percelen vormen tezamen de uit te voeren opdracht: 1. Ten Boer en omliggende dorpen en Meerstad en omliggende dorpen 2. Haren en omliggende dorpen 3. Zuidelijke wijken Groningen Zie bestek
Interne Kennung: 98-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ten Boer en omliggende dorpen en Meerstad en omliggende dorpen
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit het machinaal en handmatig maaien van grasvelden, maaien rondom bomen en het maaien en afsteken van graskanten. De opdracht is nader omschreven in het bestek en de bijlagen van deze uitvraag. Zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar. De overeenkomst gaat in op 1 maart 2026 en eindigt op 29 februari 2028.
Los: LOT-0002
Titel: Haren en omliggende dorpen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zuidelijke wijken Groningen
Interne Kennung: 3