See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf- aanschaf leermiddelen uitgevers
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is: - Openbaar Onderwijs Groningen wenst leermiddelen in te kopen voor de schooljaren 2026-2027, 2027-2028, 2028-2029 en 2029-2030 en daartoe middels een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging met diverse uitgevers raamovereenkomsten te sluiten. De netto opdrachtwaarde voor Leermiddelen VO was de afgelopen drie jaren gemiddeld, circa: € 1.650.000,00 exclusief BTW per jaar. Aan de voorgaande indicatie kunnen geen rechten worden ontleend. De indicatie dient louter om potentiële inschrijvers een globaal beeld te geven van de omvang van de opdracht.
Interne Kennung: VT-20260302
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Noordhoff Uitgevers B.V.
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en het in gezamenlijkheid (door)ontwikkelen van lesmethoden en leermiddelen van Noordhoff Uitgevers B.V. Circa € 940.000,00 excl. BTW per jaar.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Malmberg B.V.
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en het in gezamenlijkheid (door)ontwikkelen van lesmethoden en leermiddelen van Malmberg B.V. Circa € 390.000,00 excl. BTW per jaar.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ThiemeMeulenhoff B.V.
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en het in gezamenlijkheid (door)ontwikkelen van lesmethoden en leermiddelen van ThiemeMeulenhoff B.V. Circa € 210.000,00 excl. BTW per jaar.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Koninklijke Boom uitgevers
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en het in gezamenlijkheid (door)ontwikkelen van lesmethoden en leermiddelen van Koninklijke Boom uitgevers. Circa € 190.000,00 excl. BTW per jaar.
Interne Kennung: 4