See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meldkamer & system integrator
Beschreibung: Meldkamerdiensten: • Ontvangen en afhandelen van alarmmeldingen voor inbraak en brand; • Aansturen van beveiligingsdiensten; • Initiëren van het calamiteitenprotocol. System integrator diensten • Koppelen van inbraakmeldsystemen en brandmeldsystemen aan het PSIM-system Winguard; • Verstrekken van licenties voor de PSIM-system Winguard; • Plegen van regulier onderhoud aan de PSIM-system Winguard; • Opvolgen van storingen aan het PSIM-system Winguard.
Interne Kennung: Meldkamer en system integrator (beveiliging)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking. De onderhandelingsprocedure met aankondiging bestaat uit twee fasen: een selectiefase en een gunningfase. Oasen wil aan de hand van de selectiefase komen tot een selectie van die gegadigden, (maximaal 4) die voldoen aan de gestelde geschiktheidseisen, dat wil zeggen gegadigden die in staat zijn en ook bewezen hebben, soortgelijke opdrachten met succes te kunnen realiseren. Met de geselecteerde partijen wordt in de gunningfase overleg gevoerd over het programma van eisen en de aanbieding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 4 000 000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende de looptijd van de overeenkomst kan Oasen de diensten tevens inzetten voor: • Tijdelijke huisvesting tijdens de verbouwing van het hoofdkantoor; • Voorgenomen nieuwbouw- en renovatieprojecten voor productie- en distributielocaties en winvelden; • Voorgenomen sluitingen van Oasen objecten. Daarnaast zal gedurende de looptijd van de overeenkomst het PSIM en / of overige software upgrades kennen waardoor de inzet van AI mogelijk is / wordt uitgebreid en/of andere softwarematige toepassingen om de inzet van het PSIM systeem efficiënter en effectiever te maken.