148963-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Świadczenie usług asysty technicznej i konserwacji oraz rozwoju aplikacji firmy Imeri Sp. z o. o. działających w Środowisku Przetwarzania Danych zarządzanym przez Zamawiającego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług asysty technicznej i konserwacji oraz rozwoju aplikacji firmy Imeri Sp. z o. o. działających w Środowisku Przetwarzania Danych zarządzanym przez Zamawiającego
Beschreibung: 1. Świadczenie usług asysty technicznej i konserwacji oraz rozwoju aplikacji firmy Imeri Sp. z o. o. działających w Środowisku Przetwarzania Danych zarządzanym przez Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zawarta umowa nr W/II/2/IT/1/2026 wraz z załącznikami. 3. W trakcie realizacji Umowy, Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (przez Wykonawcę lub podwykonawcę) osoby/- ób, wykonującej/ych czynności wskazane w Umowie.
Vorherige Bekanntmachung: 66596-2026
Interne Kennung: IT-07-1.271.34.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, polegającej na prawie do zwiększenia przewidywanej ilości przedmiotu zamówienia o którym mowa w § 1 ust. 1 pkt 2 Projektu Umowy do wykorzystania w okresie maksymalnie 12 miesięcy tj. od dnia 15 lutego 2026 r. do maksymalnie 14 lutego 2027 r., w wymiarze maksymalnie do 1300 roboczogodzin. Zamawiający może skorzystać z opcji, o których mowa powyżej, w zakresie pełnym lub częściowym w zależności od swoich bieżących potrzeb na podstawie zgłoszenia/wniosku, zgodnie z zasadami określonymi w projekcie umowy