2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interoperabilita v Nemocnici Kadaň
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je modernizace formou rozšíření funkcionalit stávajícího Nemocničního informačního systému (NIS) zadavatele v oblasti elektronizace zdravotnické dokumentace formou dodávky řešení, které bude zajistí elektronizaci nových služeb a formulářů, rozvoj předávání informací mezi poskytovateli zdravotnické dokumentace, rozvoj napojení na systémy výměny (sdílení zdravotnické dokumentace), napojení na systém eHealth a napojení na Národní zdravotnický informační systém. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3a dokumentace zadávacího řízení a Příloha č. 3b dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené zadávací řízení podle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále také jako "ZZVZ nebo "zákon")
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72243000 Programmierung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je modernizace formou rozšíření funkcionalit stávajícího Nemocničního informačního systému (NIS) zadavatele v oblasti elektronizace zdravotnické dokumentace formou dodávky řešení, které bude zajistí elektronizaci nových služeb a formulářů, rozvoj předávání informací mezi poskytovateli zdravotnické dokumentace, rozvoj napojení na systémy výměny (sdílení zdravotnické dokumentace), napojení na systém e Health a napojení na Národní zdravotnický informační systém. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3a dokumentace zadávacího řízení a Příloha č. 3b dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změny závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona, a to následovně: a) Vyhrazená změna ve smyslu odst. 6.7 Návrhu smlouvy o zajištění modernizace a interoperability NIS Nemocnice Kadaň s.r.o. (Příloha č. 3A dokumentace zadávacího řízení): Zadavatel si vyhrazuje právo nerealizovat plnění součinnosti podle položky č. C1 uvedené Předloze pro zpracování nabídkové ceny (Příloha č. 5 dokumentace zadávacího řízení) v případě, že by toto plnění nebylo účelné a plnění veřejné zakázky by nevyžadovalo další součinnost povinného poddodavatele dle přílohy č. 4 dokumentace zadávacího řízení (tj. v případě že se bude zadávacího řízení účastnit povinný poddodavatel a jeho nabídka by byla vyhodnocena jakožto nejvýhodnější podle pravidel hodnocení nabídek uvedených v čl. 9 dokumentace zadávacího řízení a byly s ním uzavřeny smlouvy na plnění veřejné zakázky. b) Vyhrazená změna ve smyslu odst. 6.8 Návrhu smlouvy o zajištění modernizace a interoperability NIS Nemocnice Kadaň s.r.o. (Příloha č. 3A dokumentace zadávacího řízení): Objednatel si vyhrazuje právo v průběhu provádění díla požadovat od zhotovitele úpravu díla tak, aby odpovídala aktuálním verzím všech relevantních standardů týkajících se díla vydaných zejména rezortem Ministerstva zdravotnictví ČR nebo EU (MyHealth@EU), a rozhraním všech integrovaných systémů (změnily-li se tyto v průběhu plnění díla). V takových případech platí, že zhotovitel postupuje podle odst. 6.6 tohoto článku smlouvy. Lhůta plnění dle této smlouvy se v takovém případě prodlouží o počet pracovních dnů odpovídajících počtu pracovních dnů dle pracovních hodin odsouhlasených objednatelem dle odst. 6.6 smlouvy. Pracovní den má pro účely předchozí věty 8 pracovních hodin. c) Vyhrazená změna ve smyslu odst. 5.15 Návrhu servisní smlouvy (Příloha č. 3B dokumentace zadávacího řízení): Objednatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále také jen „ZZVZ“), vyhrazuje změnu ceny servisních služeb takto: Cena bude na základě dohody smluvních stran každoročně zvýšena, nebo snížena o polovinu počtu procentních bodů (p.b.), kterými došlo ke změně průměrné hrubé měsíční mzdy specialistů v oblasti ICT (třída a skupina klasifikace CZ-ISCO – 25 Specialisté v oblasti ICT), ke dni výročí této smlouvy vyplývající z výsledků šetření ISPV (Informační systém o průměrném výdělku) uveřejněných na https://www.ispv.cz/, nebo z výsledků šetření obdobného charakteru tyto výsledky nahrazující, nebudou-li výsledky šetření ISPV dostupné. K této změně dojde nejdříve v prvním kalendářním roce následujícím po roce, ve kterém nabyla tato smlouva účinnosti. Např. bude-li meziroční změna průměrné hrubé měsíční mzdy činit 105 %, znamená to, že došlo k navýšení průměrné hrubé měsíční mzdy o 5 p.b., tzn., že cena za hodinu servisních služeb v kategorii Vývoj bude zvýšena o 2,5 p.b. Ke změně ceny za hodinu servisních služeb v kategorii Vývoj dojde vždy k prvnímu dni měsíce července příslušného kalendářního roku. Stejným způsobem může být změněna i cena za „čtvrtletní paušál servisu“ dle čl. 5.7 písm. b) smlouvy. d) Vyhrazená změna ve smyslu odst. 5.15 Návrhu servisní smlouvy (Příloha č. 3B dokumentace zadávacího řízení): Objednatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu ceny stanovené v čl. 5.7 písm. b) této smlouvy, tedy paušální čtvrtletní odměna (čtvrtletní paušál servisu) v případě, že průměrná roční míra inflace za předcházející kalendářní rok přesáhne 1%, bude výše paušální čtvrtletní odměny zvýšena o míru inflace oznámenou Českým statistickým úřadem (ČSÚ) v případě, že Poskytovatel nejpozději do data 01.06. příslušného kalendářního roku oznámí Objednateli, že si přeje navýšit paušální čtvrtletní odměnu o míru průměrné inflace za předchozí kalendářní rok. V takovém případě, se od prvního dne kalendářního července měsíce příslušného kalendářního roku zvýší paušální čtvrtletní odměna Poskytovatele o průměrnou výši inflace za uplynulý kalendářní rok. Poskytovatel nemůže oznámit navýšení čtvrtletní paušální odměnu v prvním roce účinnosti této servisní smlouvy.