2. Verfahren
Verfahren
Titel: Externe geconditioneerde opslag van samples (as-a-service)
Beschreibung: De aanbesteding heeft tot doel opslagcapaciteit te realiseren, zodat de door het RIVM in stand te houden collecties, onder de voor deze collecties noodzakelijke condities, bewaard kunnen worden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63120000 Lagerung und Lagerhaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63121100 Lagerung, 63122000 Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0000