See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Check Point Firewall Infrastructuur en Diensten
Beschreibung: De huidige opdracht voor de aankoop en het onderhoud van de fire-walls is ten einde (4 jaar). Maintenance en support moeten hernieuwd worden op 31/12/2024 voor een deel van de componenten en op 01/04/2025 voor het andere deel. De nieuwe opdracht betreft een langlopende overeenkomst met vaste korting voor de levering van Check Point Firewallapparatuur teneinde de pereniteit en de operationali-teit van de bestaande Firewall van de Kamer te verzekeren. Binnen deze overeenkomst kunnen ook aanverwante diensten worden toevertrouwd aan de gekozen leverancier.
Interne Kennung: 23ICT16
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 23ICT16 - 1
Interne Kennung: 1