See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie, pielęgnacja i porządkowanie zieleni gminnej na terenie gminy Kazimierz Biskupi w 2026 roku
Beschreibung: a) utrzymania zieleni gminnej; b) utrzymanie czystości i porządku szaletu publicznegow m. Kazimierz Biskupi, ul. Kościelna, ul. Konińska; c) opróżnianie koszy ulicznych na terenie gminy Kazimierz Biskupi; d) utrzymanie czystości i porządku na terenie parku w Kazimierzu Biskupim; e) obsadzenie kaskad i doniczek betonowych 8 szt. roślinnością sezonową wiosenną; f) pielęgnacja roślinności wieloletni na skwerach gminnych; g) podlewanie skwerów oraz donic i kaskad w okresie wiosennym, letnim oraz jesiennym; h) przycięcie drzew wzdłuż ulicy Zawadzkiego, 1-go Maja, Węglewska, Bielawy, Plac Wolności, Kościuszki, ul. Kochanowskiego w m. Posada; i) przycięcie drzew przy pomniku Patkul oraz wzdłuż dróg gminnych w miejscowości Kazimierz Biskupi (m.in. ul. Dębowa, Klonowa, Wierzbowa, Bukowa); j) utrzymania czystości i porządku na skwerze w m. Władzimirów; k) utrzymanie czystości i porządku na skwerze przy pomniku Piłsudskiego w Kazimierzu Biskupim; l) odchwaszczanie chodników gminnych; m) mechaniczne czyszczenie dróg i ulic (na mokro); n) usuwanie zachwaszczenia na skwerach gminnych oraz pielęgnacja drzew i krzewów na skwerach; o) utrzymanie stadionu w m. Kazimierz Biskupi, p) koszenie naturalnego boiska pełnowymiarowego oraz pełnowymiarowego boiska treningowego wraz z malowaniem linii; q) utrzymanie boiska w m. Kazimierz Biskupi na osiedlu Południe; r) utrzymanie boiska w m. Dobrosołowo.
Vorherige Bekanntmachung: 91836-2026
Interne Kennung: INR.271.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: a) utrzymania zieleni gminnej; b) utrzymanie czystości i porządku szaletu publicznego w m. Kazimierz Biskupi, ul. Kościelna, ul. Konińska; c) opróżnianie koszy ulicznych na terenie gminy Kazimierz Biskupi; d) utrzymanie czystości i porządku na terenie parku w Kazimierzu Biskupim; e) obsadzenie kaskad i doniczek betonowych 8 szt. roślinnością sezonową wiosenną; f) pielęgnacja roślinności wieloletni na skwerach gminnych; g) podlewanie skwerów oraz donic i kaskad w okresie wiosennym, letnim oraz jesiennym; h) przycięcie drzew wzdłuż ulicy Zawadzkiego, 1-go Maja, Węglewska, Bielawy, Plac Wolności, Kościuszki, ul. Kochanowskiego w m. Posada; i) przycięcie drzew przy pomniku Patkul oraz wzdłuż dróg gminnych w miejscowości Kazimierz Biskupi (m.in. ul. Dębowa, Klonowa, Wierzbowa, Bukowa); j) utrzymania czystości i porządku na skwerze w m. Władzimirów; k) utrzymanie czystości i porządku na skwerze przy pomniku Piłsudskiego w Kazimierzu Biskupim; l) odchwaszczanie chodników w m. Kazimierz Biskupi; m) mechaniczne czyszczenie dróg i ulic (na mokro); n) usuwanie zachwaszczenia na skwerach gminnych oraz pielęgnacja drzew i krzewów na skwerach; o) utrzymanie stadionu w m. Kazimierz Biskupi, p) koszenie naturalnego boiska pełnowymiarowego oraz pełnowymiarowego boiska treningowego wraz z malowaniem linii; q) utrzymanie boiska w m. Kazimierz Biskupi na osiedlu Południe; r) utrzymanie boiska w m. Dobrosołowo.
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste