2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor opdrachten van architectuurontwerp van projecten voor kleine en grote architectuuropdrachten.
Beschreibung: Raamovereenkomst voor opdrachten van architectuurontwerp van projecten voor kleine en grote architectuuropdrachten.
Interne Kennung: 2025031_1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025031_1 - 1
Beschreibung: Perceel 1: Oost- en West-Vlaanderen;
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025031_1 - 2
Beschreibung: Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025031_1 - 3
Beschreibung: Brussels Hoofdstedelijk Gewest en Waals Gewest
Interne Kennung: 3