2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia w ramach projektu pn. „Modernizacja bazy techniczno – dydaktycznej szkół kształcenia zawodowego prowadzonych przez Powiat Przasnyski"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia w ramach projektu pn. „Modernizacja bazy techniczno – dydaktycznej szkół kształcenia zawodowego prowadzonych przez Powiat Przasnyski”. Przedmiot zamówienia w niniejszym postępowaniu został podzielony na 6 części. Szczegółowy zakres zamówienia określono w załączniku do swz - opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: WRP.272.3.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem Platformy Zamówień Publicznych (SIDAS PZP), zwanej dalej „Platformą”. Platforma dostępna jest po zalogowaniu się na stronie: app.sidaspzp.pl . Wykonawca, przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, rejestruje się bezpłatnie na Platformie lub – w przypadku posiadania już konta na Platformie – logując się na Platformie, akceptuje warunki korzystania z Platformy oraz zobowiązuje się przestrzegać postanowień regulaminu Platformy. Szczegółowa instrukcja obsługi Platformy jest zamieszczona pod adresem: https://sidaspzp.pl/instrukcje . Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z instrukcją i komunikowania się z Zamawiającym zgodnie z wymogami określonymi w ww. instrukcji. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą Platformy. 1. Oferta musi być sporządzona w języku polskim, w postaci elektronicznej w formacie danych: .pdf, .doc, .docx, .rtf. i opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 2. W celu złożenia oferty należy zarejestrować (zalogować) się na Platformie i postępować zgodnie z instrukcjami dostępnymi u dostawcy Platformy pod adresem: https://sidaspzp.pl/instrukcje . 3. Każdy załączany plik zawierający dokumenty, oświadczenia lub pełnomocnictwa musi być uprzednio opatrzony elektronicznym podpisem kwalifikowanym przez upoważnione osoby reprezentujące odpowiednio wykonawcę, wykonawcę wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia, inny podmiot,na którego zdolnościach lub sytuacji polega wykonawca na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp lub wykonawców. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zaświadczeń oraz informacji przyjmuje się datę wysłania wiadomości wraz z załącznikiem z poziomu zakładki „Komunikacja”, która prezentowana jest również w wysłanej wiadomości. 4. Zamawiający zaleca podpisywanie dokumentów PDF formatem PAdES. Dodatkowo informuje, że: 1) pliki podpisane przy pomocy podpisu zewnętrznego XAdES należy załączać wraz z plikiem podpisu, 2) formularz oferty podpisany przy użyciu podpisu zewnętrznego XAdES należy dodać w jeden z poniższych sposobów: a) z poziomu zakładki „Moja oferta” w miejscu do dodania pliku oferty należy umieścić plik, który był podpisywany, a plik z podpisem należy dodać oddzielnie jako załącznik, b) spakować jako plik oferty i plik z podpisem do paczki „zip” i dołączyć z poziomu zakładki „Moja oferta” w miejscu do dodania pliku oferty. 5.Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne do korzystania z Platformy: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 1 Mb/s, 2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć ram min. 3 GB RAM, procesor 1500 MHz lub lepszy, jeden z systemów operacyjnych: Linux Kernel 4.0, Windows 7 i MacOS 10.12 – lub ich nowsze wersje, 3) zainstalowana przeglądarka internetowa w najnowszych wersjach, np.: Firefox, Chrome, Opera, 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program do obsługi formatów .pdf np. Acrobat Reader, 6) czas serwera jest synchronizowany z czasem udostępnionym przez Główny Urząd Miar. 6. Do przygotowania oferty konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy kwalifikowanego podpisu elektronicznego. 7. Do przygotowania oferty zaleca się wykorzystanie Formularza Oferty, którego wzór stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. W przypadku, gdy Wykonawca nie korzysta z przygotowanego przez Zamawiającego wzoru, w treści oferty należy zamieścić wszystkie informacje wymagane w Formularzu Ofertowym. 9. Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta. Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii (skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej, w formie elektronicznego poświadczenia sporządzonego stosownie do art. 97 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, które to poświadczenie notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź też poprzez opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej kwalifikowanym podpisem mocodawcy. Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być uwierzytelniona przez upełnomocnionego. 10. Do oferty (Formularza ofertowego) należy dołączyć także: Dotyczy części 1-6:1) Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik; 2) Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; 3) Formularz cen jednostkowych – dotyczy części 1-2, 4-6;4) Specyfikacja techniczna – dotyczy części 1-3 oraz 5-6:Wykonawca, składając ofertę na część 1–3 oraz 5-6 zamówienia, zobowiązany jest do złożenia wraz z ofertą formularza Specyfikacji technicznej, który stanowi integralną cześć oferty i nie podlega uzupełnieniu. 5) Oświadczenie z przepisu art. 125 ust. 1 ustawy Pzp złożone na formularzu JEDZ;6) Oświadczenie w zakresie braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5 k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576); 7) Wykaz rozwiązań równoważnych – jeśli dotyczy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 34144710 Lademaschinen auf Reifen, 34144900 Elektrofahrzeuge, 39162100 Lehrmittel, 39717200 Klimageräte, 39700000 Haushaltsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maszyny rolnicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa maszyn rolniczych. Szczegółowy zakres zamówienia określono w załączniku nr 2a do swz.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16120000 Eggen, Aufreißer, Kultivatoren, Jät- oder Hackmaschinen, 16141000 Düngemittelstreuer
Los: LOT-0002
Titel: Elektryczna ładowarka teleskopowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa elektrycznej ładowarki teleskopowej wraz z osprzętem do praktycznej nauki zawodu. Szczegółowy zakres zamówienia opisano w załączniku nr 2b do swz.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Samochód elektryczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa samochodu elektrycznego. Szczegółowy zakres realizacji zamówienia określono w załączniku nr 2c do swz.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Los: LOT-0004
Titel: Pomoce dydaktyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomocy dydaktycznych. Szczegółowy zakres zamówienia określono w załączniku nr 2d do swz.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Los: LOT-0005
Titel: Klimatyzatory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń klimatyzacyjnych. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określoa załącznik nr 2e do swz.
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
Los: LOT-0006
Titel: Sprzęt AGD
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu AGD. Szczegółowy zakres zamówienia określono w załączniku nr 2f do swz.
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte